• pewdiepie yı kıskanma nedenlerinden en büyüğü. hem youtube'a ortak ol, hem oyun oynayarak parayı kır hemde böyle sevgilin olsun. hayat sana güzel felix. *
  • sanırım bir tek benim çok güzel bulmadığım,makyaj,güzellik vs. videoları çeken bir youtuber aynı zamanda pewdiepie'ın sevgilisi olan youtuber.
    makyajsız hali
    makyajlı hali makyaj uzmanı olduğunu da düşünürsek bildiğin normal bir güzelliği var(saçları güzel o ayrı)
    bu arada ses tonu da oldukça itici ama videolarında biraz safça olmasından dolayı güzel bir karakteri vardır diye düşünüyorum.
  • pewds'un geçtiğimiz günlerde, bitmek bilmeyen japonya seyahatleri sırasında evlenme teklif ettiği, şu aralar pembe saçlı kız arkadaşı. nikahtan sonra ikameti tokyo büyükşehir belediyesi'ne aldırırlar diye bekliyorum. fekat adam uzun süre önceden planlamış sürprizi anlaşılan. bazı insanlar çok şanslı *-* marzia ırspısı da bunu bildiği için "it was a private moment between me and felix, sorry guyzz" diyor ve yediğinden sıçtığına kadar her şeyini vloglarında paylaşan bir kadın olarak, bu gelişmenin detaylarını paylaşmıyor. türklerden ve nazar denen şeyden haberi var sanırım.*

yalnız yüzükteki taş da kafam kadar, felix'in cyka blyat merch'üyle marzia'nın çeyizini düzenler oturup ağlasın, ben de gidip tezimi yazayım.

(bkz: youtuber'la ilgili entry girince boş beleş işler peşinde olduğu anlaşılmasın diye akademik yönüne vurgu yapan sözlük kullanıcısı)
  • youtube'u bırakan eski youtuber. kanalında sadece 6 video bırakmış diğerlerini silmiş ya da gizlemiş.
    gitmesi üzdü.

goodbye youtube.
  • konuşmalarına dayanamadığım kızdır. normal sesinin öyle olduğuna tabiki de inanmıyorum.
  • pewdiepie'ın biraz gerizekalı sevgilisi.

http://youtu.be/fu_sz8suhvc

en azından güzel.

http://youtu.be/aa5ykhbqkkw

felix'in youtube'dan kazandığı paralarlan aldığı şeylere video çeken bir marziye hanım kendisi.
  • hiçbir vasfı, yeteneği ve doğru düzgün bir eğitimi olmayan ve ileride multimilyoner olacak isveçli youtuber bir oğlana yıllarca kancayı takıp onun sırtından geçinmiş, daha sonra da bu oğlanla evlenip çocuk da yaparak hem hayatını kurtarmış hem de geleceğini garantiye almış italyan ex youtuber ve sosyal medya kişisi. eğer türk olsaydı ismi de kesin zeynep ya da merve olurdu çünkü tam öyle bir tipi var. nitekim kendisiyle aynı yoldan gidip kendini kurtaran birçok vasıfsız türk kızı da bulunmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap