• evde erkek varken kadının doğurması.

  edit: baslik basa kalmis.
  ilk entryde bir erkek kisi hanim arkadasi ile yemege cikmis. erkek garson siparis almaya gelince, masadaki hanim kizimiz siparisini vermis, bizim erkek kiside dosemis entry. aklimda boyle kalmis.
 • sevdiğim kız ile ilk defa garsonlu bir mekana gitmiştik :) (daha önce hep starbucks ya da tabldot) garson geldi "ne istersiniz?" diye soruyor. ben hemen kendi siparişlerimi verdim. o sırada baktım alttan bir ayak bacaklarıma vuruyor. "lan kedi mi geçiyor ne oluyor" diye irkildiğim sırada bizim hatunun alttan peçeteye yazılmış siparişleri uzattığını gördüm. aldım hemen garsona okudum.

  sağolsun benim erkeklik gururum kırılmasın diye garsonla muhatap olmak yerine bana yazıp uzattı siparişlerini. hesap öderken de alttan kredi kartını uzatmışlığı vardır.

  şimdi o kadınla evliyiz, çocuk bekliyoruz <3

  -lan bi yürüyün gidin. ne büyük egonuz varmış. aman kız hesap ödemesin erkeğin gururu kırılır. yok kız garsonla muhatap olmasın erkeğin pipisi ufalır. geçin lan bunları geçin ya!
 • garip bir şey yapmamaktadır. bu seksist tanımlar, artık azalarak bitmelidir. kadın, kendi isteğini söyleyebilmeli ve kendi sesini duyurmalıdır.
  tanım farzdır, yapalım: doğru yolda olan kadındır.
 • biz size cevap vermekten bıkmadık, siz de saçmalamaktan. seksistlikten öleceksiniz, size her şey müstahak. şu zihniyetinizde sorun olduğunu görmeyip düzelmediğiniz sürece de bizden bir cacık olmaz.

  anlamıyorum kadınlar bunu kabul edip böyle mallarla beraber oluyorlar mı, oluyorlarsa da nasıl yapıyorlar. kimse böyle bir saçmalığın içerisinde var olmamalı bence.

  mal beyanlarınıza devam edin. bir şekilde öğreneceksiniz nasıl konuşmanız gerektiğini.
 • masadaki boşları aldırıyordur.

  (bkz: boşları alalım)
  (bkz: al bunu al al al)
 • don't feed the troll
 • valla siparişi doğru versin erkek kız bülent ersoy farketmez
hesabın var mı? giriş yap