• sozlukte paslasmalar olabilsin .. sevgiler solenebilsin die uretilmish uydurma harfler toplulugu.. eheh...
    yok ole bisiy de benole cok sevmem.. birinin sanan dokunmasi kasici baba yaa...
    aagridan olmediysen gerek yok.. ya da bi sakatlik gecirmediysen.. bence tabu.. eheh
  • rahatlatıcı ama en iyisi yuz masajı hem cabuk, hem kolay, hem de uyku getirici
  • çok güzel yaparım sorunuz mikado&evil
  • pulp fiction'da adam karısına ayak masajı yapıldığı için olay yaratıodu..tamamen haklıydı..benim sevgilim başkasına ayak masajı yapsa katil olurdum..bu mutluluğu başkasına yaşatmak!...
  • özel, kokulu masaj yaglariyla daha da rahatlatici minciklanma türü.
  • çeşitli nedenlerle vücudun organlarını ovuşturma, ovma; bilinçli olarak yapılırsa şifa niyetine de kullanılabilir. hatta safkan aborijinlerin bitki yağlarından oluşan kürleri ve söyledikleri duamsı şarkıları vücuttaki hastalıkları iyileştirme niteliğindedir. babama da neredeyse her gun yaparak, omrunu uzattıgım eylem.
    ayrıca hastasıyım, bana da her gün yapsın biri, istiyorum.
  • boyun ve sırt ağrıları çekenlerin hayallerindeki aksiyondur. sevmeyeni çok azdır. ovuşturmak, sıkmak, yoğurmak suretiyle gerçekleştirilen bir eylemdir. helva gibi olur kişinin vücudu. oh ne de güzeldir. ancak bilen de yapar bilmeyen de.
  • ... (bkz: aromatik masaj)
  • bebe yağı başta olmak üzere (ki en uyugnu hint yağıdır) çeşitli kayganlaştırıcılar kullanılarak, efloraj ile kalbin uzak noktasından kalbe doğru baskılı, dönüşte sıvazlama şeklinde başlanılan friksiyon, petrisaj, perküsyon (takopmen, bulting, haşman) gibi maniplasyonlarla devam ettirilen , kirli kanın temizlenmek üzere baskıyla kalbe taşınması ve temiz kanın vücuda yavaşca dağıtılması esaslı , dinlendirme, ağrı dindirme hatta tedavi amaçlı uygulama...

baş parmak ve geriye kalan 4 parmak, 2 ayrı obje olarak düşünülür, bu itibarla "baş parmak sabit 4 parmak hareketli" ya da "4 parmak sabit baş parmak hareketli" olacak şekilde ovulur, sıkılır, çekilir, ısırılır*
    vücudun her bölgesine ayrı ayrı teknikler ile yapılabilir, örn: yüz masajı, kalça masajı*, ayak masajı, el masajı gibi.
    en uygun ve de yaygın kullanımı sırt masajıdır...
  • karşı cinse rampa etme metodlarından biri
hesabın var mı? giriş yap