şükela:  tümü | bugün
  • bilumum yerlere, para karsiligi masaj yapan ticari mekanlardir. sirt, baldir, bel vs vs.
  • fizik ve rehabilitasyon merkezlerine gitmiyim, e hamamlarda da hijyen sıkıntısı olur gibilerinden düşündüğümde, internet üzerinden adam gibi bir masaj salonu aramaya koyuldum.

karşıma ilk çıkan cümle hep aynı.

"hijyen ve gizlilik öncelikli prensibimizdir"

ulan hijyen güzel de ne gizliliği? masaj yaptırmanın gizlenecek neresi var diye düşünürken, eskort kızlar linkiyle karşılaşmam da fazla uzun sürmüyor. istanbul'da adam akıllı devlet kontrolünde olan, basılma tehlikesi olmayan bir masaj salonu var mıdır bilmiyorum.

basılma tehlikesi derken, ben kalkar giderim masaj diye, yan odada kimler oturur, bilmem de çat dadanak aynasızla damlarsa papazı bulmayalım sonra. aman şeytana bismillah.
  • kimi zaman mutlu son ile biten aktivitelere sahiptir.
  • kadıköy de bulunanların hemen hepsi amacın dışında mekanlardır. saatlerce düzgün masaj salonu aradık fakat nafile. yada biz yanlış yerlerde aradık bilemiyorum.
  • arabanızın camına yarı çıplak bir kadın fotoğrafı eşliğinde;
    "elit erkeklerin seçimi, kendinizi şımartın" yazan bir kart bırakabilen iş yerleri.
    (bkz: angel bostancı masaj salonu)
  • reklamlarını trafiğin yoğun olduğu saatlerde aracın camına sıkıştırılan kartvizitlerle yapan sektör.
    fakat geçen gün e-5'te zannedersem bi jiletçiyle anlaşmışlar, herif kartları 1,5m mesafeden 2 parmak açık olan camımdan içeri deliksiz soktu. uygun bi açıyla gelse adamın gözünü çıkarır lan o!
  • fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri ile karıştırılan mekanlardır. dünyada* masaj salonu tabelası olan her yer istisnasız ya direk mutlu sonla biten, ya da sizin ısrarınız ve masajcıya vereceğiniz extra para ile mutlu sonla biten yerlerdir.
  • çevrede görev yapan polislere uygun saatlerde ücretsiz hizmet veren mekanlardır. bu kadar cesaret ve rahatlıkla arabaların camlarına kartvizitlerini nasıl koyduklarını sanıyordunuz ki?
  • arabanın camina kart bırakmışlar. türk hamamı, sauna, fitness , masaj falan yaziyor. papatya masaj salonu ismi de. o aralar eşim, ya çok yoruldum şöyle bir termale gitsek, sicak su, masaj ne iyi olur deyip duruyordu. lan dedim dur ben arayıp rezervasyon yaptirayim da, arkadasiyla gitsinler, sürpriz olsun . eve geldim, internetten bir bakayim dedim. salonun adini yazar yazmaz ' mutlu son' çıktı. zaten şüphem vardi ama açık açık böyle kart dagitabilecekleri aklima gelmezdi. adamlari elimle gonderecektim la, parasini da ben odicektim bi de. diger adamin karisi beni yolardi herhalde sdfghjkk
    bunlarin bir de masajdan ? dönüşünü hayal ettim de, yanaklar pembe pembe ( saunaya gircekler ya ondan), gevrek gevrek gülüyorlar. tobe yarabbim.