• istanbul'da bulunamayan salon.
    yok, hayır var olmasına var ama. ama işte. nereyi aradıysam direk cinsellik ile bağdaşan görüşmeler oldu. nereyi aradıysam "sağlık mı, mutluluk mu" diye sordular.
    en sonunda bir yeri düşürdüm, omuzlarımda ki sertlikten bahsettim. gayet medeni ve bilimsel yaklaştı. tamam dedim buldum doğru yeri. o da telefonu kapatırken "görüşürüz kocacığım" dedi.
    vay arkadaş istanbul'da bir tane salon yok mu sadece masaj yapan?
  • arabanın camina kart bırakmışlar. türk hamamı, sauna, fitness , masaj falan yaziyor. papatya masaj salonu ismi de. o aralar eşim, ya çok yoruldum şöyle bir termale gitsek, sicak su, masaj ne iyi olur deyip duruyordu. lan dedim dur ben arayıp rezervasyon yaptirayim da, arkadasiyla gitsinler, sürpriz olsun . eve geldim, internetten bir bakayim dedim. salonun adini yazar yazmaz ' mutlu son' çıktı. zaten şüphem vardi ama açık açık böyle kart dagitabilecekleri aklima gelmezdi. adamlari elimle gonderecektim la, parasini da ben odicektim bi de. diger adamin karisi beni yolardi herhalde sdfghjkk
    bunlarin bir de masajdan ? dönüşünü hayal ettim de, yanaklar pembe pembe ( saunaya gircekler ya ondan), gevrek gevrek gülüyorlar. tobe yarabbim.
  • çevrede görev yapan polislere uygun saatlerde ücretsiz hizmet veren mekanlardır. bu kadar cesaret ve rahatlıkla arabaların camlarına kartvizitlerini nasıl koyduklarını sanıyordunuz ki?
  • tanıtım fotoğraflar bi acayip olan hizmet sektörünün atar damarı.

http://4.bp.blogspot.com/…t7_npfy/s1600/cemall1.jpg . sanırsın arkadaki eskizin ne kadar sanatsal olduğunu tartışıyorlar.
  • ankara'da bulunanları yağma salonudur.

buralara halen, ısrarla, rızasıyla giden insanlar var. binlerce insan.

ankara'daki masaj salonları ile ilgili kamu spotu yapmalı, döne döne izletmeli.

ankara'nın merkezi yerlerinde bunların bir döküntüsüne maruz kalmadan yürüyemezsiniz. kızılay, cebeci, ulus, esat... her yerde çıplak kadın resimli kartvizitler. doğal bitki örtüsü...

tango'da, wechat'te bunlarca kirletilmemiş bölge kalmadı. facebook'ta sahte profillerle düşürülen amcalar.

kızılay gibi küçük bir bölgede en az 200 yağma salonu var. yerdeki kartın numarasını arayanı, tangodan hatun düşürdüm sananı, facebook'ta arananı... her gün binlerce insan düşüyor bunlara. kerizi parasından ayırmak sevaptır diyorsun bir yandan ama, bir yandan da alenen yağma bu.

yetiştirme yurdundan çıkmış anasız babasız iki kız, altı yedi yenidoğan çinçin bebesi... keriz gelir. kız karşılar. uzan bakalım masaj yatağına. hop tamam. seans bitti. ver bakalım 200. masaj bile olmadı ki. karşı mı geldin? yedi çinçin bebesi, kolları façalı... bir de pitbul vardır evde muhakkak. kimilerinde silah, bıçak... cebinde ne varsa alır bu sefer.

polise mi gittin; polis de dinlemez seni. dinlese bir kere sen de suçlusun. bir kaybettiğin kadar ceza geçer. ifadeler alınır. kadın da demez mi biz masaj için anlaştık, herif beni sikmeye kalktı. hayda. oldun mu cinsel saldırı şüphelisi. çünkü kadının beyanı esastır.

haftasonu asker izine çıktığında darphane gibi para basar bunlar. o vasıfsız bebe, günde 10000 kırar bazen.

anarşi hakim ankara'nın göbeğinde. siz duymazsınız. bonzai kafasında kendini vuranlar, masaja gelen de arıza ise bıçaklı silahlı kavgalar. cinayetler. bu bebelere üç beş katına kiraya ev veren uyanık ev sahipleri. huzuru bozulan apartmanlar.

çözümsüz haller.
  • reklamlarını trafiğin yoğun olduğu saatlerde aracın camına sıkıştırılan kartvizitlerle yapan sektör.
    fakat geçen gün e-5'te zannedersem bi jiletçiyle anlaşmışlar, herif kartları 1,5m mesafeden 2 parmak açık olan camımdan içeri deliksiz soktu. uygun bi açıyla gelse adamın gözünü çıkarır lan o!
  • son zamanlarda sayıları iyice artmış günümüz kerhaneleri.

"aileyle gelinebilir" yazıyor kiminin kartvizitinde, arayınca da "eşinizle gelebiliyorsunuz isterseniz." diyorlar. meğer onlar da grup içinmiş, fantezisi iki kadınla sevişmek olan erkeklere daha hesaplı hizmet verme amaçlıymış. bir de tabii böyle bir not "biz öyle işler yapmayız kardeşim." savunmasına zemin hazırlıyor.

bir gün çoluk çocuk gidip denemek lazım aslında, asadshgavdjfbkjçb...

bir kaçına gittim, "ben masöz değil, masör istiyorum." deyince hiiiiç duraksamıyorlar, "hay hay, onu da getiririz ama elemanlarımız çok mahirdir, memnun ayrılırsınız." diyorlar. ısrar edince de bir telefon açılıyor, bir masör geliyor. ama tabii amacı sadece masaj yapmak oluyor, mutlu son filan yok.

(bkz: #54468827)
  • geçen gün her ne olduysa arabada otururken hamaratlığım tutmuş olacak ki ön konsolda biriken kart , not, yakıt fişlerinin çokluğu ilgimi çekince biran önce temizleme isteği doğdu içime , malum arabaya it bağlasan durmaz pislik içinde , neyse efendim bir baktım ki iki haneli rakamlar tutarında masaj salonu kartı biriktirmişim , insana benzemeyen kişiler tarafından siktimin incirli şirinevler arasında e5 te dağıtılanlar. kaldıki camı kapıyorum vermesinler diye ama nasıl bir maharettir tek harekette camın arasına sıkıştırıyorlar anlamıyorum inanın denedim olmuyor, bir türlü herhangi bir kartı sokuşturmayı beceremedim . lap lup aralara sıkıltırılmış bu kartları atma gereği duymayınca doğal olarak biriktirmişim. can sıkıntısından olacak ve içimdeki merakı bastırma arzusun da olduğumdan dolayı arama gereği duydum. ilk çevirdiğim numara avcılarda bulunan bir masaj salonu, telefonu açan kadın alo dedikten sonra merhaba ben masaj solonu için aramıştım rica etsem bilgi verirmisiniz dedim. telefondaki kadın tabiki şöyle izah edeyim hayatım diye söze başladığında , içimde bastırdığım piç aniden dışa fırladı buyrun izah edin dedim . öncelikle masaj için 120 tl biz alıyoruz, masaj yapan hanım efendiyede yaptığı hizmet için bahşiş veriyorsunuz dedi. kısa bir sessizlikten sonra kaçtane bayan arkadaş var acaba diye araya girdim , telefonun ucundaki hayatım etiketli ablamız 7 tane olduğunu hepsininde işinin ehli insanlar olduğunu kısaca izah etti. peki hanım efendi diye sözünü kesince nekadar bahşiş bırakmam gerektiğini sordum. yine kısa bir sessizlik oldu sanırım kadın bu soruyu beklemiyordu ve akabinde hayatım ben telefonlara bakıyorum o konular yüz yüze görüşülür diyince yine sözünü kesip araya girdim. bak hayatım diye hitap etme sırası bendeydi , ben ilk defa bu tarz yerlere gelmiyorum malum bazı yerler var bahşiş adı altında hayatım dediğiniz biz müşterileri sikmeye çalışıyor ve fahiş ücretler talep ediyosunuz , benim merak ettiğim acaba kim kimi sikecek bana bu konuda bir açıklama yaparsan çok mutlu olurum. yine bir sessizlik oldu beyfendi inanın bilmiyorum dediğim gibi bu konuda yardımcı olamayacağım ama inanın bana memnun ayrılacaksınız dedi. peki öyleyse diyip telefonu kapattım.

lafın özü budur. masaj olayı tam bir fiyaskodur, fuhuşun serbest olduğu ticari kazanç sayıldığı güzelim memlekette isminin değiştirilip yeni bir kılıfta sunulmaktadır. böyle bir kılıfa ihtiyaç bulunmasının sebebide kerhane yada fuhuş evi adı altında belediyelerin çalıştırma ruhsatı vermeye götünün yememesidir. oysaki bu iş serbesttir kanunda düzenlemesi mevcuttur. iş böyle olunca masaj salonu hikayesi popülerdir.

gitmek isteyen olursa diye bilgilendirmedir.
  • fizik ve rehabilitasyon merkezlerine gitmiyim, e hamamlarda da hijyen sıkıntısı olur gibilerinden düşündüğümde, internet üzerinden adam gibi bir masaj salonu aramaya koyuldum.

karşıma ilk çıkan cümle hep aynı.

"hijyen ve gizlilik öncelikli prensibimizdir"

ulan hijyen güzel de ne gizliliği? masaj yaptırmanın gizlenecek neresi var diye düşünürken, eskort kızlar linkiyle karşılaşmam da fazla uzun sürmüyor. istanbul'da adam akıllı devlet kontrolünde olan, basılma tehlikesi olmayan bir masaj salonu var mıdır bilmiyorum.

basılma tehlikesi derken, ben kalkar giderim masaj diye, yan odada kimler oturur, bilmem de çat dadanak aynasızla damlarsa papazı bulmayalım sonra. aman şeytana bismillah.
  • kimi zaman mutlu son ile biten aktivitelere sahiptir.
hesabın var mı? giriş yap