• bu aralar 2 farklı reklam filminde oynuyor. bir tanesinde zaten japon rolünde ama diğeri ne lan? adama sırf çekik gözlü diye eskimo rolü vermişler.
  • kendisini tv programında hiç seyretmedim. youtube'da rastladım. süper tatlı bir insan. türkçeyi inanılmaz güzel konuşuyor. dil konusunda ciddi yetenekli bir insanmış demek ki.

2 senedir ailecek japonya'ya taşınmışlar ve youtube'da kanalları var. işten güçten pek fırsatları olmasa da ara ara video yüklüyorlar gördüğüm kadarıyla.

kanalın ismi japonya'da türk gibi yaşayan japon

https://www.youtube.com/…qm5fo3wycxxgkuzva/featured

diğer japonlar gibi değil. sıcakkanlı, cana yakın bir insan. gerçekten de türkiye'de yıllarca yaşayınca iyice türk gibi olmuş.

beni en çok etkileyen ise eşi japonya'da ramazanda oruç tutarken kendisi müslüman olmadığı halde eşine yardımcı olmak amacıyla onunla beraber oruç tutması oldu. helal olsun sana. senin gibi duygulu ve düşünceli insanların çoğalmasını diliyorum.
  • bundan 7 - 8 sene önce azılı bir weeaboo iken "amına kodumun gaijini" diyerek beni katana ile kovalamak yerine benim kendimce kurduğum ufak dünyama ayak uydurmayı
    tercih edip minik bir sakura yaprağını elime tutuşturarak ortadan kaybolan fukuşima'lı güzel insan. umarım hayatında herşey istediği gibi gider.
  • dünyanın en tatlı adamlarından biri. bu cümleyi olgun bir japon için sarfedeceğim aklımın ucundan bile geçmezdi, ama kendisi müthiş tatlı/sevimli/sempatik. çekik sevdiğim için bana ekstra tatlı geliyor da olabilir.
  • ertuğrul 1890 filminde küçük bi rolü olduğunu da gördüğümüz, 1986 doğumlu japon kişisi.

(bkz: elin oğlu)
hesabın var mı? giriş yap