şükela:  tümü | bugün
  • gökçe özgül, aylin yeliz, melsum erdost, pelin sude çelikkol isimli 4 güzel kadından oluşan müzik grubu.

severek dinliyoruz efenim.
  • kendilerini tolgshow'da tanıdığım gruptur. serseri mayın adlı eğlenceli bir klip yapmışlar bir bakın derim.

edit: masge videolarını gruptaki gökçe özgül'ün kanalına attıklarını farkettim. edis'in "çok çok" şarkısını uyarladıkları videoya denk geldim. eğlendikleri videoda çok belli. belki bir gün keşfedilirler.
  • show dünyasının dayatmaları karşısında özgün ve doğal davranışlarının içinde yer alan kimi çocuksu kimi gençlik davranışlarının bozulmaması dileğinde bulunuyorum kendileri için yoksa serseri mayın adlı şarkılarının kliplerindeki enerji veren hallerini kendi elleriyle kaybederlerse yazık olur
  • bende tolgshow da tanıdım kendilerini, çok hoşlar. eğleniyorlar, eğlendiriyorlar. umarım bu farklılıkları onlara başarılar kazandırır. yabancı dilden söyledikleri parçalar ayrıca ilgimi çekiyor tabi. birde sorum var kendilerine. efenim tolga çevik programın da koltuğun arkasından yere düştükten sonra "iyi misiniz" diye kim sordu? o nasıl bir tonlama çok hoştu.
  • her biri farklı ses rengine sahip hanımların oluşturduğu hoş topluluk. güzel coverlar yapıyorlar şimdilik. yalnız bir şikayetim var melsum'u kliplerde az gösteriyorlar. o kadar tatlı bir şeyi ne diye gizlersiniz arkadaş.
  • 8 mart için özel olarak yorumladıkları kadın isimli şarkıları gerçekten iyi ve anlamlı bir şarkı olmuş. genel olarak yaptıkları coverlar da iyi, özellikle serseri mayın baya hoşuma gitmişti. yolları açık olsun.

edit: ayrıca grubun adı isimlerinin baş harflerinden ortaya çıkmış sanırım, eğer "e" kontenjanınız boş ise ben adayım.* sesim iyidir. valla bak. düşünün bunu.
  • güncellenmiş hepsi grubu gibiler ergen eğlendirirler.

ses renkleri güzel aslında biraz popülerlik kaygısı gütmeden değişik işler mi yapsanız kızlar ?

günler sonra gelen edit : oğuzhanın çok şükürü güzel olmuş
  • ezhel'in imkansızım eserini kendilerine yakışır biçimde yorumlamışlar.
    ben beğendim.
    çok tatlılar efenim hele o kısa saçlı olanı yok mu.
    her neyse dinleyin derim.