şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gökçe özgül, aylin yeliz, melsum erdost, pelin sude çelikkol isimli 4 güzel kadından oluşan müzik grubu.

  severek dinliyoruz efenim.
 • kendilerini tolgshow'da tanıdığım gruptur. serseri mayın adlı eğlenceli bir klip yapmışlar bir bakın derim.

  edit: masge videolarını gruptaki gökçe özgül'ün kanalına attıklarını farkettim. edis'in "çok çok" şarkısını uyarladıkları videoya denk geldim. eğlendikleri videoda çok belli. belki bir gün keşfedilirler.
 • show dünyasının dayatmaları karşısında özgün ve doğal davranışlarının içinde yer alan kimi çocuksu kimi gençlik davranışlarının bozulmaması dileğinde bulunuyorum kendileri için yoksa serseri mayın adlı şarkılarının kliplerindeki enerji veren hallerini kendi elleriyle kaybederlerse yazık olur
 • bende tolgshow da tanıdım kendilerini, çok hoşlar. eğleniyorlar, eğlendiriyorlar. umarım bu farklılıkları onlara başarılar kazandırır. yabancı dilden söyledikleri parçalar ayrıca ilgimi çekiyor tabi. birde sorum var kendilerine. efenim tolga çevik programın da koltuğun arkasından yere düştükten sonra "iyi misiniz" diye kim sordu? o nasıl bir tonlama çok hoştu.
 • her biri farklı ses rengine sahip hanımların oluşturduğu hoş topluluk. güzel coverlar yapıyorlar şimdilik. yalnız bir şikayetim var melsum'u kliplerde az gösteriyorlar. o kadar tatlı bir şeyi ne diye gizlersiniz arkadaş.
 • güncellenmiş hepsi grubu gibiler ergen eğlendirirler.

  ses renkleri güzel aslında biraz popülerlik kaygısı gütmeden değişik işler mi yapsanız kızlar ?

  günler sonra gelen edit : oğuzhanın çok şükürü güzel olmuş
 • ezhel'in imkansızım eserini kendilerine yakışır biçimde yorumlamışlar.
  ben beğendim.
  çok tatlılar efenim hele o kısa saçlı olanı yok mu.
  her neyse dinleyin derim.
 • sözlük ahalisinin hem gözlerinde hem kulaklarında ciddi sorunlar olduğunu gösteren, dört kadından oluşan bir topluluk.

  aralarında eli yüzü düzgün olan tek bir kişi var, ses olarak da -en azından bir araya geldiklerinde- gerçekten kötüler. "aa bizim kızın da sesi çok güzel amcası, hadi kızım amcanlara bir şarkı söyle" seviyesinden ileride değiller maalesef. görüntü ve ses kirliliği.
 • tam anlamıyla atanamamış grup hepsi.
  mimikleri,tavırları o kadar abartılı ki aman allahım.
  ulan grup hepsi ile kıyaslanmışsınız ama kıyaslamaya layık görmüyorum bile
  şimdi baktım
  aynı yaşta çıkmış iki grup
  birinin albümleri kapış kapış satmış,toplam 4 albüm çıkarmış,müzik kurumlarından ödüller almış,sezen aksu ile birlikte pepsi turnesi vermiş,iki kez film şarkısı yapmış,2 sezonluk dizi çekmiş.o zamanların harbiyesi olan kuruçeşmeyi doldurmuş.diğeri (0)
  yani kıyaslanması bile lüzümsüz geldi bana.
 • evet grup da biraz grup hepsi havası var nedense. fakat bu kadınların hepsinin farklı bir tınısı var. dört kişinin aynı tonda şarkı söylememesi hoşuma gitti. jazz, r&b ve anadolu ezgilerinin olması ayrı hoş olmuş. pop şarkıları kendi tınılarına göre yorumlamaları ayrı bir tat katmış.