• flash tv squid game gibi fragmanı çok komik.
  • the masked singer’ın türkiye versiyonu olacak yarışma.

kanal d’de yayınlanacağı söyleniyordu fakat fox’a geçmiş sanırım.
  • görüntüler güzel, tutar umarım dediğim yeni program. fragmanda sunucuyu bi an murat yıldırım sandım bir küfür ettim neyse ki bizim uyuz naciymiş iyi bakalım izleriz. jüri dedektifler hep aynı olmayacak herhalde?
  • güldürmüştür. pandemide instagram canlı yayınlarında herkesle alay eden jürinin bu freakshowa düşecek kadar seçici olmaması kadar komik değildir ama. (bkz: alican yücesoy)
  • medyapım önce kanal d'ye götürdü ve sattı. tanıtımları bile girdi. daha sonra kanal d'de üst yönetim değişince sanırım istemediler ve apar topar fox'a geçti.

ben ilgi göreceğini düşünmüyorum. geyikli varaklı kıyafetler biraz korkunç. sanki birini kurban edecekler gibi bir hava var. riskli baya.
  • kanal d tarafından duyurulup fox tv tarafından yayınlanacak olan bir garip şarkı yarışması. sabah gördüm, ilgi çekici ve eğlenceli görünüyor. ünlülerden oluşan bir jürinin karşısına başka ünlüler maskelerle çıkacak ve jüri bu ünlünün kim olduğunu tahmin etmeye çalışacak. 2 ocak akşamı başlayacak.

format bize ait değil. masked singer adıyla yurt dışında varmış zaten. jüride de alican yücesoy, eda ece, doğu demirkol ve melis sezen var. sunuculuğunu tansel öngel yapacak.

keşke bir huysuz virjin'imiz daha olsaydı da orayı şenlendirseydi.
  • aklıma çılgın illuminati partilerini getiren maskeli program. yalnız maskeler sıkıntılı. çocukların rüyalarına girebilecek korkunçlukta . yaş sınırı koymaları lazım sanırım .
  • doğu ve melis'ten ötürü jüri gayet iyiymiş de, konsept tutmaz.

maske, illuminati tadında kıyafetler falan olmaz yani...
  • hayatımda gördüğüm en anlamsız konsepte sahip program. hele bir de tutan dizilerin oyuncularını jüriye koymuşlar ki, bu zaten reyting kaygılarını ele veriyor.

izlemeyeceğim için umrumda olmayandır. heyecanla survivor all star ı bekliyorum, gerçek mevzu orada çünkü.
  • can sıkıntısından izlemeye başladım da sunucunun boks maçı sunar gibi programı sunduğu garip program. saçma sapan bir şey.
hesabın var mı? giriş yap