• 3k para cezası sokunca beylik laflar etmeyi kesecek kızdır.
  • rica etsem başlığı siler misin? dedem videolu anlatım yaparken öldü de.
  • kız o kadar iticiki ne söylese insan tam tersini yapmak ister. ben mesela, artık maskesiz dolaşmam.
  • 25. saniyede 'true' diyen ablamız... işte sen bu ülkenin kanaat önderi olmalısın!
  • korona korunmasini geçtim de , keşke babası korunsaymış dediğim videodur.
  • habire video çekip paylaşan insanlar ne kadar rahatsız ediciyse, bu videoları linç etme yarışına giren insanları da o kadar rahatsız edici buluyorum. tiktok vb. sayısız platformda bu videolardan milyonlarca var.

olayın iç yüzüne bakın. kesilen bu videoyu kim paylaşmış? neden böyle bir ihtiyaç hissetmiş? bu linci başlatan kişi ecem diye bir twitter feno aday adayı. twitter hesabını incelerseniz kendisi de ota boka kanaat önderi gibi yorum yapan birisi olduğunu görürsünüz. belli ki videosunu paylaştığı kızda "kendinde eksik olan bir şeyler" görmüş ki, ezikliğini kapatmak için kıza bok atıyor.

tamam parantezi kapatıyorum lince devam edebilirsiniz.
  • "keşke bilinçli bir toplum olsak" derken suratını bir an için ekşitti ya, o an kendimi o kadar bilinçsiz o kadar cahil hissettim ki hemen maskemi çıkartıp yere attım. "aynı şekilde eldivenler de öyle" demiş bilinçli ablamız. eldivenimi de hemen ısırarak çıkartıp yere tükürdüm.

ayrıca, "herkes size bu bilgiyi vermezdi, ben de vermek istedim" demiş. valla ben bu bilgiyi dünya sağlık örgütü'nden bile duymamıştım. onlar bile bunu açıklamadıysa bu bilinçli ablaya inanılır bu konuda.

hocam ne yalan söyleyeyim ben de ikna oldum.
  • maske değil kondom virali
  • yaşa sen hulahop gözlüklü kız.
  • bilişim suçları ve halk sağlığı açısından hangi yönetmeliklere, hangi kanun ve kuralları ihlal ediyorsa derhal beyan sahibinin bulunup cezai işlem yapılması gereken durum.

farzedelim ki dedikleri doğru ve toplumu yönetenler, çeşitli saiklerle maske takılmasını zorunlu hale getirdi. maalesef bu ve benzeri kullanıcıların söylem ve yönlendirmelerini haklı / mantıklı bulan insanlar olacağı için toplumda kırılmalara neden olabilir bu ve benzeri söylemler. pozitif vaka ve can kayıplarının artmasına neden olabiliritesini hesaplayabilecek kadar uzman mısın?
hesabın var mı? giriş yap