• mezdeke gibi dolaşıyorsun ortalıkta... ne güzel yanı yahu :/
    haa ben simsiyah, sadece gözlerimi açıkta bırakacak, shredder maskesi takıyorum sıklıkla gerçi... biraz vahşi ve korkutucu duruyor. o yönünü, az da olsa seviyorum.
  • virüsten korunmak,
    haa bir de ağzını rahatça açarak, ayıp olur diye düşünmeden, esnemek :)
  • "polene karşı koruması" ve de "insanlara rahatlıkla dil çıkarabilme" fırsatı vermesi.
  • göz makyajı dışında makyaj yapmaya pek gerek kalmıyor bi de gözlük takınca mis gibi kamufle oluyorsun
    olur da burnun filan akarsa sal gitsin kendi haline bırak tabi rahat edebiliyorsan
    ruh halini çok fazla anlayamıyorlar
    bi de incelenecek bir yüz aradığında maskeden kalan alan az olduğu için kolay oluyor ama yarım kalıyor
    parfüm eğer hiç maske çıkarılmayan bi ortamdaysan sıkmak pek de mantıklı gelmiyor
    olur da ağzın kokuyorsa çok rahat gizleyebiliyorsun ama tabi kendin rahatsız olmaya devam etmediğin sürece
    son olarak kovite yakalanma riskin azalıyor ve evet bu tek önemli olandı..
  • diş tellerimin arasına yemek kalıntısı kaçsa bile görünmemesi.
    ve ayrıca tellerimin görünmemesi.
  • bahar dönemini alerjime rağmen sorunsuz geçirmemdir.
  • maskeye bulaştığı için makyaj yapılmaması.
    sür maskara çık.
  • poğaça yanaklarınızı saklayabilirsiniz :(
  • canın muhabbet etmek istemediğinde insanları görmezden gelip hızlıca geçebilmek. tek sevdiğim özelliği bu oldu. sevmediğim selamlaşmak dahi istemediğim bir tipi mi gördüm veya kimseyle konuşacak halim mi yok, görmezden gel geç. yok illa da yanına gelirse veya beni görmezden geldin muhabbetine girerse kusra bakma maske var tanıyamıyoruz kimseyi yeaa diyebilmek.
  • rahatlıkla sarımsak soğan yiyoruz artık çok şükür
hesabın var mı? giriş yap