şükela:  tümü | bugün
  • olay istanbul’da yaşanmış. maskesini takmayıp polise bana zor kullan da göreyim diyen şahıs yakınlarını arayıp eniştesinin numarasının gönderilmesini istedi. çomarlıkta zirve! aklıma şu video geldi

polis direnen zor kullanmaya mecbur bırakılan bu şahsı sonradan olaya dahil olan bir bayanın korumaya çalışmasına ne demeli! motorsiklet sürenler maske takmayacak mı? her gün daha da mal insanlar görüyoruz.

https://twitter.com/…tatus/1308723572106571777?s=21

https://twitter.com/…tatus/1308771018937434115?s=21

edit: imla/yeni kaynak
  • sağlam iki tane çomar içeren video biri motosikletli diğeri onu korumaya çalışan abla

paketlenirken usta hayırdır ya ? diye de soruyor çomar . hayırdır hayır.
  • mc donald's kuryesi bir sığırdır.
  • mc çomar gibisi yok!!!

bana teşkilatın numarasını gönderin diye hönküren bir adet sığır ve duyar kasıcı kadın içeren görüntü.
  • mcdonald's motorcusu bile araya teşkilat falan sokuyor ya ahsjahshajhsh

şu ülkede herkesin kendisini önemli gösterme çabasına hayranım. bu sefer polislerin hiçbir suçu yok, adam kendi kaşınıyor resmen.. güzel bir dille uyarıyorlar sonra motorcudan gelen tepki "haydi zor kullan görelim"

a.b.d polisi olsa motorunu bile götüne sokarlar adamın ama ülkede polisin fazla hareket alanı yok ve en ufak olayda görevden alınma korkusuyla hareket edemiyor.

hele sonlarda gelen ne idüğü belirsiz kadın motorcudan beter. ablada büyük ihtimal polis nefreti var.. anlamadan dinlemeden olaya sazan gibi atlıyor hemen.
  • amk salağı enişten seni sevse zaten kurye değil teşkilatta yetkili biri olurdun.
    t: direne direne kazanamayan motorcu.
  • tipinden sjw olduğu belli olan birisinin olaya müdahale etmesi gecikmemistir.
  • haberi okurken "enişten araya sokulacak biriyse sen neden hala motokuryesin?" diye sorarken yakaladım.

liyakatsizliğe alışmaya başladığımızı da gösteren bir olaydır bu sebeple.
  • bu ülkede kendini bir b*k zanneden bir varoş daha. “zor kullanın o zaman görürsünüz” diye tehdit ediyor bir de polisi. bazılarına dayak şart.
  • özet: kendisinde telefon numarası olmayan sağlam bir enişteye sahip mc donald's kuryesi.
228 entry daha