• ham maddeyi çin’den ucuza aldık mı iyi kar ederiz.
  • şöyle söyleyeyim.
    ffp2 veya ffp3 tür varsa ben 2-3 milyon adet hemen alabiirim. maske bildiğiniz karaborsa, piyasada bulunmuyor.
    biz bile mikro ihracat yapmamıza rağmen bize gelen ve aktif konumda bulunan yaklaşık 3 milyon adet siparişe sahibiz. benim kulağıma gelen bir firma şu an 3 milyar adet arıyor. evet şaka değil, 3 milyar adet.

3 milyar rakamına abartı diyenler için ön bilgilendirme. ffp2 ve ffp3 maskelerin kullanım ömrü 8 saat civarındadır. dışarıda geçireceğiniz 8 saat sonrasında maskenizi yeniden kullanmanız tavsiye edilmez. 3 milyar adet maske çin'in yaklaşık 4-5 günlük ihtiyacına tekabül etmektedir. dünya genelinde şu an tüketilen maske miktarının 2 milyar adet olduğu düşünülmektedir.

ihracata uygun olmak şartıyla 3tl+ kdv ile ffp2 veya 3 verecek olan varsa hemen bana ulaşsın. 2-3 milyon siparişi hızlı şekilde başlatabiliriz.
  • feridun bitir sen misin?
  • batış garantili iştir.

şu anda elinde hali hazırda kaliteli maske varsa çin'e ihraç edebilirsin, ancak bugün üretim işine gireceksen aha bak bunu kazanırsın. sen üretip, alıcıyı bulup, malı gönderene kadar corona morona kalmaz.

stres çarkı üretim işine giren tiplere veya lokmacı açan tiplere döner sonunuz.
  • lokmacılarla aynı sonu paylaşmak demektir.
  • wuhan'a ihraç edilecek maskeleri üretmektir. hep çinliler mi bizi düdükleyecek. biraz da biz onları...
  • öyle üretim işine gireyim de maskeden parayı vurayım demekle olmaz. bunun üretim bilgisi, kalifiye eleman ihtiyacı var. hadi ortamı yarattin sertifikası vs bitmez. onu da bir şekilde yaptin, kisa vadede karlı satıyorsun fakat yarın öbür gün virüs ortadan kalktığında sana batış yolu görünecek.
    he tabi üretici aracılığıyla satın alıp direkt ihraç etmek en mantıklısı olabilir.
  • geleceğin işidir.
    artık, filmlerde izlediğimiz salgın, virüs ve enfeksiyon vakaları çok yaşanacak. yakın gelecekte her evde bulundurulması gereken alet edavatların başında gelecektir.
  • 10 günde hastane kuran adamlarin maske üretemeyecegini düsünen andavallarin bulundugu baslik...siz en iyisi döner filan üretin.
hesabın var mı? giriş yap