şükela:  tümü | bugün
  • uyruğunu sikeyim ben onların. bir de saklamaya çalışmıyorlar mı. oldu olacak dünyalı kadınlar deseydiniz.

iti, uğursuzu doluştu canım ülkeye ya inanamıyorum. allah bilir annedir de bu kadın, evladı da vardır. senin yetiştirdiğin çocuğun bu dünyaya ne faydası olur.

yazarak hıncımı alamıyorum resmen. 10 yaşındaki çocuğa nasıl el kaldırıyor bu yaratıklar.

t: sorgulanıp serbest kalacak kadınların eylemidir.
  • tarlalardaki korkuluklar orada dikilip izleyen insan müsveddelerinden daha faydalıdır.
  • uyrukla ilgisi olmayan olay. yürürlükteki mevzuata uyulması gerektiğini söyleyen anayasa mahkemesi başkanı'nın bile azarlandığı ülkede sıradan bir gün değil mi?

alış bunlara çocuğum. kuralların uygulanmasını istersen daha çok çekeceğin var senin...
  • tiplerinden ortadoğu insanı olduğu apaçık ortada.
  • daha bunlar iyi günlerimiz dedirten başlık.

böyle giderse üç beş seneye kadar özerklik ilan etmezse bu bedeviler bende eşek gibi anırırım.

tek yaptıkları üremek. senin benim vergilerimle de yardım almak. sonra o ülkenin gerçek sahibi insanlara da böbürlenmek. yavuz hırsız ev sahibini bastırır lafı tam bunlara göre işte.

emin olun bir türk yapsa medya verirdi. bunu yapan bir bedevi ise medya susar. medya onların sevgi pıtırcığı olduğu hallerini yansıtır.

hiçbir haber bülteninde göremeyeceksiniz bu görüntüleri!
  • bir çocuğun öz guvenini yok etmiş o.ç.ları barındıran haber.
  • orospu çocuğu orospuların yarattığı şiddet.
  • yabancı uyruklu diye geçiştirilen kadınların uyruğunun libyalı olduğu rezalettir.

haberi okumayanlar için özet,

olayın geçtiği yer " çocuk oyun alanı ", dikkatinizi çekerim. çocuklar büyük ihtimal, oyun icabı ışığı kapatmış ve libyalı kadınlar bunları uyarmış. çocuk da, herhalde ışık açılınca maskesiz olduklarını görüp bir z kuşağı olarak kameraya sarılmış. libyalı kadınlar da bu kısımda fotoğraf makinesi fobisi olan çekik moduna geçip çocuğu darp etmiş. *

kendi ülkemizde düştüğümüz hallere bakın. bu kadınlar büyük ihtimal konut karşılığı türk vatandaşı olan birer zengindir.kaynak
  • muhtemelen çocuk kadınları maske takmadığı için videoya almış. sonrasında bunu farkeden kadınlarla çocuk arasında bir kovalamaca başlamış. görülebileceği üzere çocuğun görüntüleri silmemesi ve telefonu da kadınlara vermemesi üzerine aralarında itişme ve kakışmalar olmuş. sonrasında şımarık velet en ufak darbe almamasına karşın herkese tokat sallamış. bir dahaki sefere sizin ananızı çeksin, siz gider velisine şikayet edersiniz.

mevzuda geçen yerin çocuk oyun alanı olması istenilen zaman ışıkların kapatılabileceği, odada çocukların her türlü kuralsız eylemi gerçekleştirebileceği anlamına gelmiyor arkadaşlar. arap diye insanları aşağlıyorsunuz sonra sikik sikik argumanlar üretiyorsunuz.
  • şu arap ülkelerinden bir tane düzgün insan çıkmaz mı arkadaş, cibiliyetini siktiklerim, ülkenin her yerine çöktüler.