şükela:  tümü | bugün
525 entry daha
  • ben öyle pimpirikli birisi değilim, aman kapıyı açarken peçeteyle tutayım, aman asansöre binmeyeyim felan...
    ama havaalanında gelirken, lokantaya giderken, çalışanların maskeyi "taktım" diye göstermiş olmak için şu şekilde takmasına cidden sinirleniyorum:

https://i.imgur.com/qe0erqt.jpg

hayır takmayacaksan takma abicim. biz de bilelim, gitmeyelim oraya. sırf takmış görünmek için nedir bu şekil gözükme telaşı?

şirketler önlem almasın, devlet önlem almasın, thy kasten insanları üstüste bindirip yolculuk yaptırsın, sonra vay efendim tüm sorumluluk sıradan vatandaşa yükleniyor.
    her şeyimiz gösteriş, her davranışımız kurnazlık...
  • ağzına ıslak sarı plastik tuvalet terliği ile vurulası insan olarak tanımlanabilir.

hiç maske takmayan bir şahsı bu tiplerden daha üst kategoride tutarım, en azından bir duruşu var.

ağzı açık, maskesi çenede duran tipler bildiğin münafıklık yapıyor!
  • yeni normalde olmazsa olmaz maske takmak. ama bazı andavallar inatla takmıyor.

nasıl sokakta pantolonsuz gezmiyorsan, maskesiz de gezmeyeceksin artık bu kadar basit.
  • maske takarak bi bok olmayacağına inanan insandir.

sorun maske takarak bizi çalışmaya iten, 60 m2 evlerde yasamaya karın tokluguyla çalışmaya iten sikik sistemdir, tel maşa maske degil...