• millet kör topal cahil burda yüzlerine vursak ne değişir ki
  • bu amuna kodumun maskesine her gün küfür eden kişidir belki de.
    en fazla beş dakika sonra vücut oksijen azaldı diye uyarıyor ve maske çeneye iniyor.
    tozda kalmış poşet kokusu gelmeye başlıyor burun altına iniyor.
    bu kadar basit aslında.
  • nefes alamıyordur!!!!!!!
  • bunu tenkit eden arkadaşları yaz sıcağında çok değil, on dakika yokuş çıkarken görmek istiyorum. o maskeyi çenelerine indirdikleri an küreğin tersiyle maskenin lastiğini yukarı ittirmezsem adam değilim. aha buraya yazdım.
  • günün uzun bir bölümü toplu taşıma araçları kullanıyordur bundan dolayı insanlarla mesafeli olduğu açık havada nefes almak için maskesini indiren insandır.
  • benim gibi dogustan astimi olup, nefes darligindan bir anda epilepsi tarzi krize girebilecek kisidir. herkesin saglik durumu birbirinden farklidir, insanlari yargilamak yerine durumlarini anlayabilmelisiniz. public kapali bir yere girip cikarken maskeyi takmak ne kadar normalse, etrafinizda hic kimse olmadan maske ile dolasmaya calismak bir o kadar da sacmaliktir.
  • mehmet ali erbil'i iki baton salamla döner kanatlı sevkle halkın arasına salıp ani baskınlarla operasyon yaparak düzeltebiliriz.
  • az önce minibüste bi adam başka birini maske takması konusunda uyardı, kendi maskesi de çenesindeydi. böyle bizim ülke napalım.
  • çukurovanın sıcağında mecburen yapılan eylem. yoksa on dakika içinde yüzünüzün yarısı buharlaşmış olabilir. açık alanda , sosyal mesafeyi koruyarak, maskenin ön yüzüne dokunmadan indiriyorum.
hesabın var mı? giriş yap