şükela:  tümü | bugün
  • belediyenin vatandaş kapalı merdivene girmiş diyerek vatandaşın aklıyla alay ettiği vahim kazanın görüntüleri ortaya çıkmış.
    küfür etmeye bile gerek yok yıldım artık ben bu terbiyesizlerden bu yüzsüzlerden.

merdiven çökme anı

belediyeden yapılan yalan açıklama
  • gözümüzün içine baka baka yalan söylüyorlar ve sonunda kimseye bir şey olmuyor diye kahreden görüntülerdir...
  • tüylerimin diken diken olduğu korkunç videodur.
  • olaya bak adam metroya yetişmek için hızlanıyor ve son anda çöken yere denk geliyor.
    hayatımız pamuk ipliğine bağlı.

edit: ulan belediyenin açıklamasını okumamıştım. sizler yalancısınız. işinize geldiğinde başörtülü bacılarımıza saldırdılar dersiniz. görüntüleri izledim çok vahim dersiniz. siz işinize geldimi birbirinizi de satarsınız.
  • (bkz: çin yürüyen merdiven kazası) nı daha yeni atlattım bide bunu çıkardın şimdi hepten binmeyecem
  • bu kadar ciddi bir ihmal ve bu kadar sinir bozucu bir kaza olamaz. resmen merdiven düşen adamın üstüne kapandı. o adamın yerinde bir çocuk olsaydı bundan sonraki hayatında yaşayacağı travmayı nasıl düzelteceklerdi?
  • koskoca devlet kurumu yalan söylüyor. sorumlular hakkında soruşturma açılmalı!!!!
  • bir belediye niye yalan söyler? midesiz olduk çıktık resmen. bu açıklamayı yaptırtan veya yaptırtanlar her kimse belediye bu kişilerle ilgili işlem yapacak mı acaba?

ayrıca vatandaşın durumu iyiyse acil iyi bir avukat bulup dava açsın bu açıklamalar çok güzel malzeme.

hatta vatandaş olarak belediyeye yalan beyandan hepimiz dava açabiliriz sanırım.

edit: belediye malum açıklamayı detaylandırmış, bir vatandaşın tadilattaki yürüyen merdivenin iki ucuna konan bariyerleri kaldırdığı ifade ediliyor, böylece kazazede vatandaş aklanmış oldu sanırım.
  • uyarı levhası etkin bir iş güvenliği önlemi değildir kendi başına.

insanların merdiveni kullanamayacağı, erişemeyeceği bir önlem almaya mecburdur belediye. mobil çit çekersin kimse merdivene çıkamaz.
  • geçen gün aa ve tsk azez'de olanları ''tel rıfat meydanı'' diye servis etti, belediye açıklaması böyle, sarayın ağzını hepimiz biliyoruz. bu pislik, kolay temizlenecek bir pislik değil.

(bkz: halka yalan söylemek suçtur)
72 entry daha