şükela:  tümü | bugün
 • online kafa topu isimli oyunda ambargocular takımı olarak temsil edildiğini düşündüğüm şirket. bir şirketin çalışanlarının oyun içinde birlik olup bir takımı niçin desteklediklerine akıl sır ermez ama var böyle bir şey.
  ambargocular takımı kaptanları oyunun yöneticileri ile iletişim halinde olduklarını her fırsatta dile getirirler. oyun içinde inanılmaz bir sayı ve etkinlikleri vardır. şüphesiz ki hile ve kural dışı davranışlarının diğer oyuncular aksine cezasız bırakılmalarının bunda etkisi vardır.
 • her hafta takım maçlarında takımların çoğunun başlık kısmına masomo=ambargo yazılmasını sağlayan şirket.
  bunun sebebi şirketin ambargocular isimli takımı her platformda koruyup kollaması. ambargocular takımı kaptanının hafta içinde oyunun kurallarının değiştirilmesine yönelik bir talebi oldu. buna göre şirket hafta sonu sınırsız takım maçı getirdi. yine hafta içinde facebook sayfalarından eşleştirmeler ile ilgili ekran görüntüleri kendilerine sunulmasına rağmen, ilgili takım ve oyuncularını hile dolayısıyla kapatmak yerine böyle bir ödül vermeyi uygun görmüşler.
  kendilerine iletilen ekran görüntülerinde seri bir şekilde 15-20 maç aynı takımlar arasında yapılan maçlar açık bir şekilde görülmekte.
  her neyse sonuç itibariyle, adaletin bittiği yerde bazı şeyler başlar.
  masomo = ambargocular
 • son hafta online kafa topu'nda düzenlenen turnuvada, enteresan işlere imza attılar. facebooktaki oyun sayfası yıkıldı ama eleştirilere kulak tıkadılar. maçlar başladıktan sonda tüm takımlar için sınırsız maç getirildi fakat bazı takımlarda oyuncuların maç yapmaları engellendi. herkes ne oluyor diye düşünürken ambargocular takımı arka arkaya puanları toplayarak tüm rakiplerini geride bırakıp şampiyon oldu. ambargoculara sınırsız maç ama diğer takımlara sınırlı maç. anlaşılan o ki ambargocular takımı zaten şampiyon olarak önceden belirlenmiş.
 • (bkz: mass) - ma
  (bkz: social) - so
  (bkz: mobile) - mo
 • muhtemelen miniclip firmasına satılmış olan mobil oyun geliştiricisi. bu yaz yaptıkları çıkış ile dikkat çekmeyi başardılar.
 • miniclip'e satılmıştır.
 • game of thrones 8. sezon göndermesiyle eğlendiren güzide şirket. yolları açık olsun eğlenceli insanlara benziyorlar. ejdarha ve hodor reyizlere de özellikle saygılar, hürmetler.