şükela:  tümü | bugün
  • ikna sürecinin temelinde, mutlu sona ulaşılacağına dair öz güven sahibi olmak yatar.

gidilen masaj salonunun kalitesi, hedef kitlesi; masözün milliyeti, ne olursa olsun; masöz, her türlü mutlu sona ikna edilebilir.

mutlu sona gitmek için takip edilmesi gereken adımlar:

1) masaj yapılacak odaya girmeden önce yanımıza nakit para bahşiş alıyoruz. (min 50 tl - max 300 tl) ancak parayı ortalık bir yere koymuyoruz.

2) odaya giriyoruz ve masaj yatağına, delik olan yere kafamız gelecek şekilde yüz üstü yatıyoruz.

3) mekan bize masaj için kilot vs vermeyi teklif etmişse kesinlikle reddediyoruz. (sıkıyor, kullanmıyorum, rahatsız ediyor vs )

4) belimizdeki havlu veya peştemali çıkarıyoruz. topak yapıp kuyruk sokumumuza koyuyoruz. bu adım çok önemli. masaj yapacak kişi içeriye girdiğinde gördüğü çıplaklık oranı gelişecek olayların mutlak habercisidir. tamamen çıkarıp kenara atsak (ki bu daha varoş masaj salonlarında yapılabilir) masöz kıllanır sürece tepkili başlar.

5) masöz içeri giriyor. tadında doğrulup yüzümüzü gösteriyoruz. hal hatır soruyoruz. çünkü güven bu işte çok önemli. hırlı mı? hırsız mı? patronun adamı mı ? vs gibi kıllanmaları önlemeye çalışıyoruz.

6) içeriği girdiğinde havluyu / peştemali üzerimize örtmeye çalışırsa: 'sizin için sakıncası yoksa böyle kalabilir mi? rahatsız oluyorum da? ama sakincası varsa örtebilirsiniz.' şeklinde bir manevra ile otorizasyonumuzu alıyoruz.

7) seviyeyi koruyarak, masöz ile muhabbete başlıyoruz. (kimsin? ne yapıyorsun? bu işi çok iyi yapıyorsun? nerede öğrendin? vs) muhabbet esnasında masözün alması gereken iki mesaj var. birincisi, adam bana kendimi iyi hissettirdi. ikincisi ise güvenilir adam.

8) muhabbet esnasında mevzuyu masözden çıkarıp kendimize getiriyoruz. burada kimliğiniz hakkında (fake de olabilir) detay bilgi vermek güveni arttırır. (şurada çalışıyorum, şu işi yapıyorum, şuradan mezunum, vs)

9) muhabbet esnasında mutlaka dünya insanı olduğumuzu, dünyanın farklı yerlerinde masaj yaptırdığımızı hissettirip, farklı masaj tiplerinden ve deneyimlerinden bahsediyoruz. burada masöz: 'bu herif bu kadar dolaşmış, bu masajları yaptırmışsa, kesin yolludur. neler görmüştür' mesajı.

10) bu esnada masaj devam ediyor ve biz de yüz üstü yatıyoruz. masözün bacaklarınıza masaj yaparken testislerimize dokuna yazması bu sürecin geleceği hakkında önemli bir göstergedir.

- eğer bir kaç kez, yanlışlıkla bile olsa, dokunmuşsa kesin yürüyeceksiniz.

- eğer bir kez, yanlışlıkla bile olsa, dokunmuşsa mutlu son ihtimali kuvvetli ama kesin değil.

- hiç dokunmamışsa, karşınızda zorlu bir rakip var. süreç kolay olmayacak.

11) masaj ve muhabbet devam ediyor. bacaklar, sırt bitti. masöz baş ucunuzda ayakta duruyor sırtınıza ve omuzlarınıza masaj yapıyor. dolayısıyla kafanız kendisinin vücuduna temas ediyor. çünkü eğilerek sırta masaj yapıyor. bu esnada kollarımız aşağıda sarkık vaziyette. kollar aşağıda iken bir tanesi, yanlışlıkla masözün bacağına, baldırına çarpıyor.

12) çarpma esnasında masöz yer mi değiştiriyor? yoksa bir şey yokmuş gibi devam mı ediyor? devam ediyorsa, diğer kol da çarpabilir. eller bacaklara değebilir. yavaş yavaş masözün bacaklarına masaj yapılabilir. bunu yaparken de mutlaka 'sen sabahtan akşama kadar yoruluyorsun bırak ben de sana masaj yapayım' diyoruz.

13) 12. madde sonunda direnç ile karşılaşmışsak moral bozmuyoruz devam ediyoruz.

14) yüz üstü dönmeden önce mümkün olduğunca ereksiyon halinde olmamız gerekiyor. ki döndüğümüzde masözün bizi ereksiyon halinde görmesi, konu ile ilgili olarak ne kadar istekli olduğumuzu, ne kadar rahat olduğumuzu kendisinin de rahat olması gerektiğini gösteriyor.

15) döndüğümüzde mutlaka gözlerimiz açık. masöz ile mümkün olduğunca göz teması kuruyor. konu ile ilgili rahatlığımızı, özgüvenimizi gösteriyoruz.

16) bacaklarımıza masaj yaparken eli erkeklik organımızın sağına soluna yakınsıyorsa doğru yoldayız, demektir. yakınsıyor ama sonra duraklıyorsa göz teması ile 'evet ilerle çekinme' mesajı vermek gerekiyor.

17) mesajı almadı, yakınlaşma olmadı. normal masaj devam ediyor hatta bitmek üzere.

son hamle olarak: 'süper bir masajdı çok memnun kaldım. daha da faydalanmak isterim. başka hizmetlerimiz var mıdır?'

salağa yatıp masöz de: 'ne gibi?' diyebilir.

akabinde biz de: ' rahatlama gibi? (rahatlama buradaki kritik nazik kelime)

18) rahatlama kelimesinden sonra

a) paket açılır. başka ne hizmetler varsa dökülür. fiyatları dökülür ve yürünür.

b) 'yok efendim ne münasebet olmaz biz de öyle şeyler' denir.

c) son çaba:

* 'peki öyle bir hizmet olsaydı, ne kadar olurdu?'

- ' yok efendim öyle bir hizmet'

* 'olsaydı ne kadar olurdu?

- ' bilmem hiç düşünmedim ki?' (dediği anda buradan da ekmek çıkar, demiyorsa bunu daha fazla kasmaya gerek yok)

mutlu son!
  • (bkz: entry ve nick uyumu)

ben masaj salonuna gidiyorum, işe yaramazsa burayı yıkarlar siksok, haberin olsun.
  • para ile yapılır.
    yeteri kadar para teklif edilirse handjob yapmayacağımız kişi yoktur bence.
  • elleriyle ekmeğini kazanan insanlara bok atan başlık.

halbuki amaçları bizleri memnun etmek
  • balili ve ingilizce bilmeyen masör'e derdimi nasıl anlatacağımı düşündürten.
  • özellikle yüksek yıldızlı ve prestijli otellerde sizin sonunuzun gelmesini sağlar.

böyle yapacak ergenimize bir nasihat, lisanslı masör ve masöz olan arkadaşlarım var. hatta içlerinde birbirleri ile evli olanlar da var. dikkat et denk gelirsen o masaj sehpasını kafanda kırıp, bacaklarını götüne teker teker sokmasınlar...
  • keşke bu hayvanlığı, at ağızlılığı yaptığı için dava edilse dediğim hadise. üç on paraya akşama kadar imanı gevreyen emekçinin senin pipine dokunmak isteyeceğini sana cüzdanındaki şişkinlik düşündürüyorsa sen görgüsüzlüğün dibindesindir bitanesi. uzman havasıyla sıralanan adımların hemen her biri taciz sıfatıyla değerlendirilebilecek olup adaleti meşe odunuyla arama isteğimizi tetiklemektedir.

(bkz: 2000 sonrası türeyen yeni zengin görgüsüzlüğü ve ahlaksızlığı)
  • masaj salonuna gitmeden önce bir referansınız yok ise elini kolunu sallayarak ilk kez gidilmiş bir salonda elinizi sikmek ile sonuçlanacak tavsiyelerdir.