şükela:  tümü | bugün
 • bioware şaheseri mass effect serisinin üçüncü oyunu.

  (bkz: mass effect)
  (bkz: mass effect 2)
 • ön siparişler başladı.
 • mass effect 2'deki aksiyon dozunu ve akıcılığı ilk oyundaki hikaye derinliği ve rpg öğeleriyle birleştirebilirse (ki yapacak gibi doğuyor içime) dadından yenmeyecek bir efsaneyle karşı karşıya kalabiliriz.
 • trailerına tepkimin "raaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrgggh!!!!!!" olduğu oyundur. ayrıca trailerdaki eleman jason statham'a mı benziyordu (tip ve ses olarak) yoksa bana mı öyle geldi?
 • güzel olmama gibi bir ihtimali olmayan serinin son oyunu. ilk iki oyundan, o hikayeden-sinematik oynanıştan sonra mass effect 3'ü casual restoran işletme oyunu bile yapsalar kimsenin gık çıkaracağını sanmıyorum. yeter ki tekrar commander shepard olalım, normandy'mizle o yıldız senin bu yıldız benim dolaşalım.

  son olarak;
  (bkz: invaders must die)
 • --- spoiler`` ---

  traileri izlerken, tam böyle "uzaylılar dünyayı işgal ediyor" klişesine doğru sürüklendiğini düşünürken kameranın uzaklaşıp big ben'in ekranda belirmesi tüm umutlarımı tekrar yükseltti. adamlar en azından new york veya başka büyük bir amerikan şehrine indirmemişler uzaylıları ki bu bile artı.

  --- spoiler ---
 • 2. sini az önce bitirmiş olduğum muhteşem serinin 3. oyunu. aynı zamanda yapımcı firmanın hâla bioware oluşundan ötürü, "ne kadar kötü olabilir abi" diyebiliyor insan rahatlıkla. iyi mi olur kötü mu olur henüz herangi birşey söyleyemesek bile, en azından değişik olacağını biliyoruz, zira adamlar her oyun belli başlı öğeleri aynı bıraksalarda oyun yapısını çok hoş bir şekilde değiştiriyorlar.

  --- spoiler ---

  herşeyi geçtim, ilk iki oyunda earth'e en çok yaklaştığımız mekanın ay (luna) olmasından dolayı, bu 3. oyunda mass effect evrenindeki (ne demekse a.ke) bir earth'e inmek bile başlı başına bir keyif olacaktır.

  --- spoiler ---

  iç burkucu edit: neymiş? yapımcı firmanın bioware oluşundan ötürü "ne kadar kötü olabilir" diyemiyormuşuz rahatlıkla. zira dragon age 2 gibi bir oyunu bize kakalamaya çalışan konsolcu zihniyet, mass effect 3 ü de mundar edebilir.
 • söylenenlere göre bioware fanların iki için en büyük şikayetleri olan "shooter olmuş bu, rpg istiyoruz."u duymuştur. mass effect 3 2'den çok daha fazla rpg öğesi içerecektir.