şükela:  tümü | bugün
130 entry daha
  • şüphesiz ki çok olumlu yönleri olan bir oyundur, eğlencelidir. onu tartışmam, bioware ve mass effect mirası var arkasında.

ancak şu kadar amatörce hazırlanıp üzerine bir de sjw kafasıyla donatılıp tüy dikilmiş bir oyuna 234tl vermekle yiyorlar ama yol da yapıyorlar diye akp'ye oy vermek arasında fark yok.

bak şurada 4 liraya witcher 2 var mesela şu an, 2012'de çıkan. hem grafikleri daha güzel hem oyun daha güzel. oynamamış olan onun yerine bunu alsın 230tl tasarruf etsin. artan parayla bana yemek ısmarlarsınız.
  • mevzu oyundaki karakterlerin 31 malzemesi olma kapasitesi değildir. mevzu daha çok sjwlerin 31 malzemesi olmuş olması ile alakalıdır.

mevzu, bir oyunda, belirli bir görüşün insanların boğazından aşağı sokulmasıdır. "feministler böyle istiyor, o zaman oyundaki herkes çirkin olsun" mantığını oturtabilecek bir zemin yok. kaldı ki sara ryder'ın modeli olan kıza bakılacak olursa modelle ilgisi bile olmadığı aşikar. bioware 2017 senesinde bir kızı düzgün modelleyemeyecek kadar beceriksiz olmadığına göre bilinçli yapılmış bir olay olduğu bariz.

bundan elde edilecek kazanç nedir onu sorgulamak lazım. andromeda'nın developer ekibinde inanılmaz ırkçı bir hintli olduğu ve bu adamın twitter hesabından beyazlara sürekli aşağılayıcı sözler söylediğini de bilen bir insan olarak bioware'in mass effect gibi bir seriyi böyle saçma sapan bir konuya malzeme etmiş olmasını ben pek kaldıramıyorum açıkçası.
  • lan ülkeye monarşi gelse bu oyundaki kızlar çirkin diye ağladığınız kadar isyan etmezsiniz.
    sakin olun sevgili abazalar. alın bak burada karakterleri fıstık gibi yapan bir düzine mod var.
    sol el kası yaptıysanız yeterince, karakterlerin tipini değil hikayeyi eleştirmeye başlayın.

yukarıda da biri 10 numara demiş oyuna. profilinden survivor 2017 nin sıkı takipçisi olduğunu görünce direk engelle dedim gerçi. onu izleyen bunu da beğenir doğal.