şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
6079 entry daha
 • arkadaşlar, batuhan hakkında entry girerken dikkatli olun. o kadar kinci ki hepimizi evinden aldırır valla.
 • rıfat dokunulmaz, batuhan potada ve oyunu suna'ya kullanıyor. suna'nın 2, güzide'nin 1 oyu var. tam rıfat oy kullanacakken somer şef araya giriyor; "çok qritigk" diye. ula neresi kritik? suna gidiyor her halükarda.

  rıfat suna'ya kullanırsa suna zaten gidiyor. güzide'ye kullanırsa 2-2 eşitleniyor ve kaptan batuhan yine güzide'yi korumak isteyeceğine göre elemeye suna'yı gönderiyor.

  sizin vereceğiniz reklama sokayım! arada 10 saniye yarışmayı gösterip, reklamlar yine devam ediyor. bir de bu çıktı!
 • littlecesar uygulamasından canınız döner mi çekti tikla gelsin diye bildirim geldi. adamların pazarlamacilarini takdir ettim.
 • mehmet chef ile somer chef in danilo konuştuğunda bu ne anlatiyor yine aq durusu bir bana mi geciyor..
 • reklamların ne zaman biteceğini kestirmeyenler için bilgi vereyim.

  kurallar gereği bir saat dilimi içinde 12 dakika reklam gösterilebiliyor.

  tv8'de reklam 48 geçe başladıysa, sonraki saat dilimi ile birleştirilip 24 dakikaya çıkarılıyor ve takip eden saatin 12. dakikasında program devam etmeye başlıyor. eğer reklam 48 geçe değil de atıyorum 10 geçe başladıysa 22 geçe bitiyor. araya vtr sokup belki biraz uzatabilirler ama programları saatte 3 kere bölmeyerek güzel bir şey yapıyorlar. ne kadar reklam arası verildiğini bildiğimden ona göre evde iş yapabiliyorum.
 • ben biraz denk geldim buna. yemek nasıl yapılır falan azcık bakayım diye. hiç yemek göstermediler. amacı başka bir şey olsa gerek. onlara malzeme verdiler sonra bağrıştılar; gıyabında yemek oldu. nasıl yapıldı, ne yapıldı, en son ne oldu? hepsini kaçırdım ya da formatı bu. evet şef!! diye bağırdılar o arada ekrana baktım ama hiç yemek olmayan yemek programı.
 • merak edip mehmet şefin yaşını arattığımda, somer şeften daha genç olmasına baya şaşırdım. asabiyet insanı erken yaşlandırıyor demek ki.
 • kıvanç bermuda şeytan üçgeninin tam ortasına düştü. bum.
 • suna'nın instagram paylaşısından bu hafta kıvanç'ın elendiği belli oluyor. gaziantep'e gidiyorlar ve havaalanında kendisi (doğal olarak), batuhan ve yasin var. millet de gelmiş çok gizli bir bilgi edinmiş gibi burada "isteyenle iddiaya girerim" diye kastırıyor.

  edit: hani nerede diye soranlar oldu da hizmeti ayağınıza getireyim dedim başka yere yükledim.

  https://streamable.com/y2ufh

  rte editi: rabbim de milletim de bizi affetsin, kandırıldık.
 • geçen sene daha çok şef tabağı görüyorduk. bu sene hep geleneksel tatlar, çünkü yemeksepeti'nden " ıspanak ve mantar yatağında kuzu göbeği, grill kuşkonmaz ve bebek sebzeler eşliğinde" gibi isimleri olan yemekleri söyleyemeyiz.
26740 entry daha