şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
7649 entry daha
  • 2019 yılında halen böyle moron programları izleyenler var

vay amk dedirten saçmalıklar bütünü
  • yarınki bölümünde görme engelli bir kızın muazzam bir şarkı söylediği yarışma.
    bir melek bile daha iyi söyleyemezdi, ciğerimi dağladı.
  • yarin izlemiyecegim yarisma her guzel seyi drama cevirmek sadece bizim millete ait birseydir eminim ki butun gun hayatin gercekleri ve zorluklariyla mucadele veriyoruz zaten. engelli kardeslerimiz icin ayri bir program yapilabilir yardim toplanabilir gereksinimleri konusulabilir. master chef gibi bir yarisma programina bu ve bunun gibi durumlarin konu olmasi beni gercekten uzuyor.
  • somer şefin hayalini gerçekleştirmesini beklediğim yarışma.
  • güzide cok tatli bir kadın,instagraminda da hic öyle görgusüzce paylaşımları da yok ayrica haber sitelerinin kadının evinin fiyatıyla ilgili haber yapıp kadının linç edilmesine ortak almasi da sacmalık
    kapali bir kadın zenginse mutlaka yolsuzlukla mı zengin olmuş olmalı ne iğrenç önyargıli bir düşünce yapısı ki böyle bir iftira atarken dayanağıniz sadece kadının kapali olması
  • mavi takımda 7 yemeğin 3'ünü güzide yaptı ve o 3 yemeğin de sayı almasıyla mavi takım 4-2 yendi (1 yemekte iki tarafta eşit seçildiği için onu saymadım)
    yemek üzerinden kötülemeye çalışanlar az uzakta havlasın. gerçi sizin niye kötülediğinizi de biliyoruz :)
  • alican batuhan'a olan kıskan..garezinden balığı -pişirme tekniği belirtilmesine rağmen,hatta arkadaşları uyarsa da- konfi yapmaya çalıştı, tutmadı. ızgara mızgara yaptı üstüne. mehmet şef de balığının bir karakteri olmadığını söyledi. bence çok kurcalamasın o işleri, bildiği tekniklerle kalabildiği kadar kalmaya çalışsın, ilk 4 de bir başarı, çok da şey yapmasın yani.
  • (bkz: #98485299)

3 gün önce kadroları söylediğim gibi yine kimin elendiğini de önceden söylemek şart oldu...

finale cemre ve batuhan kalır görüşü oluşan program...
  • o çöp şişleri nasıl yediniz lan, mehmet ve somer hadi neyse de,
    yemesi ile iştahlandırmayan danilo bile sular damlata damlata yuttu dürümleri,
    evde yastıkları kemirdi millet danilo, az ye piç, öldük acımıza.
  • engelliler konusunda toplumsal bilinç yaratma çabalarını takdir etsem de reyting için bu kişileri kullanarak acitasyona başvurmalarını kınadığım program.
638 entry daha