şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
7932 entry daha
 • alican'in kazanmasını istediğim yemek programı. hadi koçum al kupayı.
 • şu platformlar , sosyal medya hatta ülke ne hale geldi gerçekten çok yazık. yarışan bir yarışmacıya ondan da öte bir “ insana “ aklınıza , fikrinize , ağzınıza gelen her şeyi kolaylıkla söyleyebilmeniz hayatlarıyla , yaşadıklarıyla hiçbir bilgi sahibi olmadan ithamlarla yargılamanız çok ahmakça. kadın okumuş , yüksek lisans eğitimini almış 2000’li yılların başında iş hayatına atılmış biri. yemekle ilgili bir geçmişi olmayabilir ki geçmişi olup olmadığını da bilmiyoruz , bilmiyorsunuz. dışarıda yediği ya da görsellerde gördüğü yemeklerden ilham alarak ondan da öte çocuklarını daha sağlıklı beslemek için bugüne kadar ‘ yemek ‘ konusunda özenmiş ve gerçekten becerebiliyor olması sizin için kabul edilemez değil mi ? ama tabi sizleri rahatsız eden parası , zenginliği. aa nasıl olur da hem zengin olur hemde yemek yapabilir. bir de kapalı olmasını sindiremiyorsunuz , yahu aileniz , anneniz , yakınlarınıza ayıp etmiş olmuyor musunuz. unutmadan söylemek isterim ; bu kadın gibi sizde sıfırdan başlayın , 2000’li yılların başında istanbul şişli/osmaniye gibi bir semtte dükkan açmış ve tutunabilmiş ve marka yaratıp bir kendi parasını kazanmış. eşi de çok sonradan otomasyon üretmeye başladı ve sektöre atıldı. birkaç siyasi ile birlikte fotoğraflarını görüp hemen aklınıza gelen ithamlarda bulunmak gerçekten çok akılsızca. bu ülkede üreten , ihracat yapan her kim olursa olsun devlet tarafından destekleniyor ve tabîî ki yanında duruluyor.
  ek olarak ; ata benli denen boş beleş , hasetinden çatlayan , çekemeyen o insanımsı varlık her videosunda eleştiriyormuş ki tek bu yarışmacıyı değil tv8 kanalında ne var ne yok eleştiri yapıyormuş. sen o videolarında ayda 2.5 hadi bilemedin 3-4 bin kazansan ne olur , vizyon olmadıkça. çekemediği bir şey var ama inansın çok basit bir kişilik.
 • 9 u sana birakmayiz cemrecigim!
  alican yuru bee
 • güzide seni hep savundum ama o yaptığın nedir ya instagramdaki kolpa yemek sayfalarında çıkıyor. keşke sade makarna yapsaydın.
 • somer şefin kıyafetleri için izlediğim yarışma.

  önceki gün yorgan giymişti. dün perdeyi boynuna asmış, bu gün de yatak örtüsü giymiş. daha önce boynuna astığı tesbihin aynısı babaannemde de vardı. ilginç adam vesselam.

  yarışmada en gıcık olduğum tip güzide ile yasin'di. yasinden kurtulduk şu güzide illetinden de tez zamanda kurtuluruz inşallah.

  alican'ın dudakları hoşuma gidiyor. rüyama girdi geçen... tövbe estagf...
 • danilo aşkım o nasıl bakış güzide'ye? fshsjsj.
 • cemre isimli yarismacinin yari finalinde dalga gecer gibi bibimbap yaptigi yarisma. oldu olacak sahanda yumurta yapsaydin.
 • hajaja ruh hastası psikopatlar hani güzide finale çıkmıştı, yarışmayı kazanmıştı?

  beyninizi sikeyim gidin tedavi olun.
 • evet arkadaşlar ilk aşama tamam.
  alican finalde.

  darısı yarına hadi.
  yarın yine burada toplanalım.

  iyi geceler.
 • cemre
22979 entry daha