şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
11092 entry daha
  • eray'ın masterchefteki 3. tabağı bir ramen oldu. bakın 3. diyorum. umarım kazanır bu gece. ayrıca yukarıdaki trabzonluya ailecek gıcık olduk.bi sus bebe. bizli bizli konuşuyor bir de.
  • kim kazanır bilmiyorum ama 3. sezonunda tam olarak yemek yarışması izliyoruz denebilir. bu seferki yarışmacıların çoğu hakikaten işini biliyor.
  • bugünki yarışmacılara dükkanı emanet etsem görev dağılımlarını şöyle yapacağım yarışma
    halkla ilişkiler: arem, tanya
    kalite kontrol: ebru,barbaros
    kapıda iş yapmayan özel güvenlik : kayhan
  • kayhan’a ben de kıl oldum ama en azından bu grupta ikinci bir rezzan yok.

öff adamın o kendi kendine eziklenmeleri aklıma geldi. keyfim kaçtı gene.

tanım: rezzansız çok daha güzel olan porooğram
  • usta söylenen şeyleri tekrar etmek istemiyorum ama barbaros gerçekten sanatsal kaygıyla adam doğrayan mükemmeliyetçi bir sosyopat seri katil amk. şeflerin kararını beklerken gözlerini kapatıp tutkuyla gülümsüyor adam, bu kadar olur.

millet yüz farklı oyuncuya benzetmiş ve hepsi de gerçekten doğru bir tane de ben ekleyeyim; christopher lee’nin gençliği, özellikle dracula hali.

işin komiği diğer elemanda da katil tipi var. ilk gruptan sonra sarmaz diyordum ama bunlar soysuzlar çetesi çıktı.
  • barbaros enerjisi ve ozguveni, eray mentalitesi ve saygililigiyla 10 kişi ihraç etsek gordon ramsay'e ülke şaha kalkar.
  • eray ve barbaros finali olur.

lütfen kayhan ilk 16ya girmesin.
  • barbaros’un askerleriyiz. eheh.
  • kimse yazmamış ama barbaros bariz kıraç’a benzemiyor mu? mimiklerinin çeşitliliğine göre kıraç ile joker arasında gidip geliyorum. bu sene yarışma çok daha zevkli geçecek gibi.

barbaros
    serhat
    eray
    furkan çok iyiler.
  • bak bak elim ayağım titriyo şu hamsiye. dellendim fıttırdım. ayda yılda bi yarışma programı izliyim dedim denk gelen gevşeğe bak. en sevmediğim insan profilinin bu olduğunu fark ettim: ukala, geveze, artist, şovmen... konuştukça sinirlerim tepeme çıkıyor. dayanamadım en son yok neymiş “yemek yapmak soyunma odasına benzer, terlemeyeni terletirler” böyle yrk kürek laflar söylicek gibi hadi bakalım allahım sabır vr.
19956 entry daha