11744 entry daha
  • aremin enerjisini ben de seviyorum ancak seçilememesi haksızlık falan değil.

güzel düşünüyor ama bitiremiyor. bugün işkembelerinin zarını soymamış ve pişmemiş, bu ekrandan bile görünüyordu.

dün fındık yaprağından sarma fikri güzeldi ancak o yaprağı sadece haşlamakla güzel bir tad olmaz. yaprakları tadlandırmak için marine etmesi lazımdı soslar ile.

ayrıca işkembe dolması bilinen bir yemektir ne fikir çalması arkadaşlar. celal zaten ip kullanmayı aremden gördüğünü ilk başta söyledi, arem taa elenmeden.
  • şaka maka ifşa'dan sonra gram zevk kalmadı.

gelen mesajlar üzerine videosu
  • celal'in arem'den kopya çekerek kazandığı bir oyun oldu. ah be ebru, ah be ebru olan sana oluyor. sana baktıkça ben huzursuz oluyorum. biraz sakinleşmeye ihtiyacın var. sümeyye rabia sana sarıldığında yüzünde ''tamam siktir git artık' ' ifadesi vardı. haklısın.
  • celal'e gereksiz yükleniliyor şu an sözlükte. dolma fikrini çalmadı, zaten ilk aklına gelenin o olduğunu söyledi. sadece dikme işlemini arem'den görüp yaptığını da dile getirdi. sinsi bir insan olsa zaten söylemezdi hiç, ben buldum derdi. nerenizle izliyorsunuz anlamıyorum ki amk
  • acun'un reklam işini iyiden iyiye abarttığı yarışmadır. yarım saat reklam mı olur?!?
  • seyirci yemekleri tatmadığı için yarışmacıların karakterlerine yorum yapıyor. yemek yarışması olduğunu unutuyoruz yani. ha bu arada eray ne kadar da sinsi bir insan yaa.
  • erkek olduğuma bir kere daha şükrediyorum şu yarışmayı izleyince. neden bizim kadınlarımız zırt pırt ağlıyor arkadaşlar neden? neden ? nedeneen??
  • resmen araklama fikirle kazandi adam amk. gozgore gore arem in fikrini kullandi ve daha iyi uyguladi. konu ztn fikri geliştirmek, baya haksiz bir kazanc.
  • ebru'nun uzun vadede başarılı olabileceğini düşünüyorum. sadece psikolojik olarak baskı altında görünüyor. teknik olan bir işte başarılı olabilmek için gerekli olan bilgi birikimi ve altyapısı var. bu noktadan sonrası çalışma, motivasyon ve psikolojik hazırlık. güçlü bir karaktere benziyor. sadece bu işte değil, içinde olduğu her işte orta ve uzun vadede başarılı olur. iyi bir insana benziyor, başarılı olmasını diliyorum.
  • aha yarın kebap yapıyorlar. çağırın rezzan'ı bir şans daha verin adama.

bu arada celalcim çok tatlısın.
34252 entry daha
hesabın var mı? giriş yap