13278 entry daha
  • pürmüz ağasının tatlısının kaybetmesini dilediğim yarışma. çok yetenekli, döktürüyor falan buna bir şüphe yok zaten. sunumu da çok güzeldi. ama bir insan karşısındakine saygı duymayı da bilmeli. böyle davranışlarla çok özgüvenli olduğunu falan kanıtlamıyor.

eray'a diyecek laf yok zaten. yine het höt konuşmasıyla, celale yaptığı bayık atarla formundaydı yine.
  • haftanın her günü yayınlanınca bayan yarışma.
    1 gün bari ara ver be kardeşim .
  • yıllar geçtikçe kalitesini kaybediyor. seneye youtuberler vs twitchçiler olursa şaşırmam
  • furkan denen, egodan oluşan velet karışısında erkek olsa böyle ukalaca ve terbiyesizce davranabilecek mi acaba?

bu nedir ya atar gider sırf adam. duygu'ya bayılmıyorum ama bu çocuğun bu kadına tavırları son derece rahatsız edici. eminim karşısındaki erkek olsa böyle davranamaz, kendinden aşağıda gördüğü kişileri sindirmeye çalışan tipik model... bir de fragmana koymuşlar. başlarda yetenekli çocuk filan diye izlerken çocuğun içinden inanılmaz itici bir şey çıktı. umarım o egonu paramparça ederler de, insanlarla, özellikle de kadınlarla nasıl konuşman gerektiğini ağlaya ağlaya öğrenirsin.

ayrıca celal büyük hayal kırıklığı oldun, maşallah hiçbir şey de bilmeden ilk 16'ya nasıl seçildin hayretler içinde kaldım.

t: acun'un yemek programı. yemek programlarını ezelden beri izlemeyi seven biri olarak, bu uyuz tipler ve davranışları yüzünden muhtemelen yarıda bırakacağım izlemeyi. azcık yemek görelim artık...

edit: duygu 35 yaşındaymış, furkan 20 yaşında. burdan bile durumun rahatsız ediciliği anlaşılabilir. 26 yaşında olan barbaros'a abi veya kendinden büyük kadınlara abla derken kendinden 15 yaş büyük bir kadına böyle bir muamele yapması sinir etti beni. kaldıki duygu'dan da hoşlanmadım. umarım ağzının payını verirler. şöyle şeyleri de artık reyting malzemesi yapmayın bir zahmet.
  • oylama işi iyiden iyiye sıkmaya başladı. nedense bütün oylamalar hep tek farkla bitiyor. heyecan yaratmak için de son oy öncesi reklama giriliyor. böyle olunca insanlarda oylamanın, önlerine gelen tabaklara göre değil de şeflerin iradesi dışında yapımcılar tarafından manipüle edildiği düşüncesi doğuyor. misal, diyelim ki oylama yapıldı yapım ekibi şeflere gidip soruyor hangi takım, onlar da şu takım diyor. peki kaç kaç, dörde bir. şefim şunu üçe iki yapalım kazanan takım değişmeyecek nasılsa heyecan son ana kadar sürsün. komplo teorisi yazar gibi oldu ama şeflerin bazı oylamalarda yüzlerindeki, yarışmacıların performansından hariç hoşnutsuz ifadeleri ve şu ana kadar hep en son oya kalınması bu manipülasyon düşüncemi güçlendiriyor. önümüzdeki oylamalarda göreceğiz bakalım umarım yanılırım ama bu durum sıkmaya başladı yavaştan.
  • ben oğlumu akşam işten gelene kadar özlüyorum kadın çocuklarımı daha özlemedim dedi ya la.. insan nezaketen özledim der. bir de üvey olduğunu her zaman hissederek büyümüş bir 3. cocuk mevzusu var ki oraya hiç girmek istemiyorum.
  • duygu içi pişmemiş dendiğinde alttaki sostan yumusamistir pismede problem yok dedin. yalan yani biliyordun pismedigini. utan bee.
  • celal ve emir gayet hoş ve gideri olan yarışmacılardan. tanya da üçüncü favorim.
  • erkeklerin kazandığı 10 bin tl ile rakıya gideceği ödüllü yarışmanın olduğu gün.
  • furkan duygu'ya neden abla demiyor kendisinden 15 yaş büyük. üstüne de "sen bi sus ya" diyor. saygısız ergen.
32822 entry daha
hesabın var mı? giriş yap