şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
15729 entry daha
  • bunu izleyip izlemekle kalmayıp burda analiz kasan herkese kafam girsin ya.
  • berk gidişine öyle sevindim ki... güle güle. ağzının ucuyla herkese laf sokup duruyordu yandan yandan. en sevmediğim yarışmacıydın. eray’a söylediklerin de boş çıktı. eray peki ne demişti? sen önce bir kal da ahahahshshag.
    ayrıca twitter’da günler öncesinden yazanlar vardı berk bu hafta gidecek diye. bu nasıl oluyor? acun bence daha sıkı önlemler almalısın, seyir zevki kalmıyor böyle. kanalının vizyonu için sızdıranları bul bence.
  • emir yaratıcılığı sayesinde gene elenmedi "bundan sonra beni potaya yazacak olanlar bilsinler ki 5 kişiyle yarışacaklar" vs gibi iddialı birşeyler de dedi ama çocuğun genel hali o kadar sessiz sakin ki bir sakil durdu, iddialı konuşmaya zorlanmış da aklına ancak bu cümle gelmiş gibi.
  • bu danilo şef sırf yamuk yumuk türkçe konuşuyor diye orada duruyor. hiçbir şekilde adil bir karar verdiğine inanmıyorum. hiçbir yemeği doğru düzgün tatmıyor. örneğin az önce yemeğin en önemli kısmı üst tarafının pişip pişmemesiyken danilo iç taraftan 1 parça tavuk yiyip yerine döndü. bunu sürekli yapıyor. adamlar orada şahane püreler, yan ürünler yapıyor ama danilo asla tadına bakmıyor. somer ve mehmet şef yapılan her şeyin tadına bakıyorlar ki olması gereken bu.

üstelik bu danilo denen protez dişli arkadaş hiçbir yemek hakkında hiçbir teknik kelam edemiyor 2 sezondur. "ellerine sağlık", "haddiiii", "başlayiiinnn" demekten başka da bir misyonu yok. somer şef hem teknik konuşabiliyor hem de yemeklerin tarihinden bahsediyor sürekli bir bilgi verme çabası, mehmet şef zaten tekniğin en ince ayrıntısına kadar yorumluyor, yarışmacıların hatasını, teknik yanlışlarını anında söylüyor ve arada yarışmacıyı resmen sözlüye kaldırmış hoca gibi soru bombardımanına tutuyor.

danilo mu? anca yamuk yumuk türkçe konuşup "ellerine sağlık" diyor. zaten şeflerin birbirleri arasındaki konuşmalara baktığınızda somer ile mehmet hep birbirine bakarak konuşuyor. danilo'nun onların yanında da hiçbir hükmü yok. şu yemeklerin tadına bakmamasından sonra iyice ayar oldum kendisine.
  • forum tandansından geçilmeyen başlık.
  • saçlarıyla göz yormaya devam edecek sahte sevimlilik abidesi gülşah sıçtık
  • reklam arasında 27 sayfa kitap okudum daha ne olsun.
    ne kadar çok zamanımı yiyormuş bu program. dahada izlemiyorum. bugün itibari ile son noktayı koyuyorum.
  • eray reis verdi yargıyı
    bulaşmıyacaktın berk kardeş
  • ne yani gülşah daha mı çok hakediyordu bir gönderemediniz şu kızı ya çocuk güme gitti
  • o iki tabaktan sonra ikisinin de gönderilmesi lazımdı bence.
15182 entry daha