15296 entry daha
  • tier list aşağı yukarı belli oldu gibi. kendi içlerinde rastgele sıraladım. eleştirisi olan atsın özelden.

tier 0 :
    barbaros
    furkan
    serhat
    esra

tier 1:
    duygu
    özgül
    eray
    uğur (hem ekşi hem yarışmacılar iyi olduğunu söylüyor)
    berker (8'li elemede çok defa 2. oldu fena bebe değil)
    tanya

tier 2:
    emir (bence. eray erken seçtiyse kankacılıktan. fangirller yazmasın.)
    ayyüce
    sefa
    ebru

shit tier:
    celal
    gülşah
  • barbaros an itibariyle sadece yarışmanın değil tüm televizyon programlarının en kolpa en balon en yapay en boş konuşan figürü olabilir.

bu sezonu oldukça uzayacak yarışma. 1.5 aydır yayında, hala 16 kişiler.
  • bazen çok eleştirilse de yarışmanın en büyük rengi barbaros. bazı cevaplarında aceleceliği de anlıyorum, çünkü kafasına uymayan haksız bir şey duydu mu yapıştırıyor cevabı. takım kurma stratejisinde de beyni hızlı çalışıyor adamın.
  • eleme potası bu yarışmadaki en önemli kriter bana göre. oradaki stresten sağ çıkan insan level atlıyor davranış bazında. potaya girince dağılan çok yarışmacı gördü bu gözler. elemeden sağ çıkanların çoğunlukta olduğu kırmızı takımın konsantrasyonunun daha yüksek olan taraf olduğunu düşünüyorum. zira kendilerinde neyi geliştirmeleri gerektiğini eleme potasına girerek birebir yaşadılar. ayrıca özgül iyi bir danışman eray için. barbaros ve serhat biraz daha bireyselliğe yatkın yarışmacılar dolayısıyla mavi takımda öngörülemeyen fikir ayrılıkları ve sonucunda çıkan tabakların daha iyi olmaması riski daha fazla gibi görünüyor. zira geçen haftaki kaptan özgül yönetme becerisine sahip bir kaptandı ve bu iki arkadaşı güzel yönlendirdi. celal için aynı şeyi düşünmüyorum. pasif kalırsa mavi takım patlayabilir.
  • emir denen dallamanın celal nefretinin sebebini merak ettiğim yarışma programı. "n'olur celal beni seçmesin" diye yalvardı. sonra da eray'a dönüp "celal'i tokatlama zamanı" dedi. bir bok becerdiği yok bugüne kadar. sırf kızlar beğeniyor diye abartılan bomboş bir adamsın emir.

celal'le dalga geçenler de gerçekten kötü niyetli insanlar. herkes aşırı özgüvenli, girişken ve yırtık olmak zorunda mı? sizden farklı diye bir insanı neden dışlarsınız ki?
  • kaptanlık oyunlarında arkadaki dörtlü, barbaros önderliğinde lisedeki arka sıralardaki ergen öğrenciler gibi davranıyor.
  • celal’in kafe tarzı kızarmış dondurmasının -üstündeki renkli eti puf süslemesiyle- yaratıcılık oyununu kazanmış olması gerçekten inandırıcılığı yüksek büyük bir başarı hikayesi.
    ah eray ah, tanya yerine uğur’u seçtiği an kırmızı takım kaybetti, geçmişler olsun.
    edit: kırmızı takımın kaybetmemiş olmasını umarım diye düzelteyim. barbi ve serhat’ın yanyana olduğu takımı tutmak da biraz şey ne bileyim...
  • şu nisa mıdır nedir, bi ben mi uyuz oluyorum ya bu kıza, tweter da tapıyorlar resmen, ne kadar küçük düşürücü şeyler bunlar, nisa kim ya? cemal kim? birisini yüceltecekseniz meziyeti olan birileri olsun, bu kadar ezik olmayın.
  • eray götüme döndü amk *

pazar günü sana götümle gülmek istiyorum eray. umarım patlarsınız.

bu arada celal arap atı çıktı helal lan sana.
  • celal’in tokatı emir gerizekalisinin eline verdiği yarışma programı.

yürüyedur celal reis tokatlamaya gelenlerin eline verip loser köşelerine yolladın.
30804 entry daha
hesabın var mı? giriş yap