şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
21187 entry daha
 • kasıtlı tabak düşürerek ülkede nam salmış şeflerle taşşak geçen kurgu oyuncusu barbaros'un götünün kaldırılıp kaptanlığa kadar yükseltildiği yarışma.
 • derbi haftası geldi.

  kırmızı takımda morali bozuk bir duygu, henüz bir başarısı olmamasına rağmen sürekli şikayet eden ve sorun çıkaran, emirle kavgalı bir ebru, en çok takım oyunu kaybetme istatistiğine sahip ayyüce, bazen meriç bazen yavşak bazen yalaka yanar döner bir tip, amk (soğuk) pancarı ve grafiği düşüşte olan bir kaptan var. ilk seçme ve son oyuncuyu bırakma avantajları illa ki etkili oldu, ama sinerji ve performans olarak düşünüldüğünde barbaros'un kurduğu takım emir'in kurduğu takımdan çok farklı değil benim gözümde.

  takımının da yardımıyla serhat standart kaybettiren oyuncu tuzakları olan berker, ebru ve ayyüce'den hiçbirini almayarak başarılı bir takım kurdu. eray'ı erken alıp kendini takım oyunlarında kanıtlama zamanın geldi diye inceden işlemesi, eray'ın hemen takımda keyiflenip düello sırasında barboyu trollemesi iyi bir hafta geçireceğine ve serhat'ın yönetimi altında sağlam çalışacağına işaret ediyor bence. barbo wali'yi mavi takıma kitlemek için serhat'a ufak yönlendirmeler denese de başarılı olamadı, olabileceğini kendisi de pek sanmıyordu muhtemelen zaten.

  her koşulda iyi bir hafta olacak. bakalım, göreceğiz.

  serhat'ın lahmacun videosu var, kaptanlığı alır diye hep yazdık bu arada. yakalayanlar iyi takip ediyor, helal olsun.
 • biz türk mutfağı ile büyümüş insanlar, bir şeyi yakma kıvamına gelmeden yemiyoruz. adamlar steak tartare yiyor, biz hala pişmiş mi pişmemiş mi tartışmasındayız. makarnamız bile lapa. evdekilere al dente makarna yapıyorum, o şekilde seviyorum, "bu çiğ olmuş" diyorlar.

  barbaros ürünleri pişirmek için her türlü riski alacak, her türlü kolpayı yapacak türden bir kebapçı-ana yemekçi diye yumuşatıyorlar adam kebapçı işte!!! bakınız: adam bıldırcını o kadar çok pişirdi ki anlaşılmasın yumuşasın diye bastı erittiği terayağını.

  avantajı deccal pardon barbaros alır. adam strechte dalyan köfte pişirdi. jüri bu kadar sığ bir pişirme bakış açısına sahip oldukça, barbaros da o açığı iyi kullanmayı bilecek sağlam bir manipülatif olduğu için sırf pişti diye şampiyon bile olabilir. hahahahah, barbi şaka lan, bu eli alsan da son ikiyi göremeyeceksin; bilerek tabak düşüren ucuz figüran seniğğğ!
 • üç ay boyunca yarışmaya en fazla benim kadar emek vermiş, yani tv başından izlemiş birinin, üç aydır yeri gelmiş hakaret yemiş, yeri gelmiş küçük düşürülmüş kişilerle aynı kefeye konulduğu yarışma. sırf bu sebepten dolayı da izlenesi değil. kaldı ki amaç şef çıkarmak da değil. reyting kovalayıp olabildiğince reklam almak. gidin şimdi malum siteden lahmacun isteyip ertesi gün sedexolu ofislerinizde doya doya anlatın
 • yürü be barbooo..!! helall!
 • barbaros "kötü barbaros" olarak geri mi dönüyor ne?
 • helal barbaros.. iyi başladın haftaya, yarın galibiyet bekliyoruz senden. serhat'ı da seviyoruz yalnız. tanya'nın olduğu her takım daha pozitiftir. sözün kısası iyi olan kazansın her iki takıma da bol şans. en iyi kaptanlara ve stratejistlere sahipler.
 • bir önceki yarışmayı mumla aratıyor resmen!

  yarışmanın favorileri denilen barbaros ve serhata bakın, yaptıkları hatalara.

  şunları toplasan bir cemre etmez.
 • aşırı adaletsiz bir ödül oldu. bir de serhat’in en sıkıntılı anları pilav ile yaşadığı orta da iken. esra, emir, duygu ve barbaros’un tabak vermesi aşırı zor. uğur’un masterchef tarihinin en kötü pilavını yaptığını biliyoruz, wallison ile ortada keza berker-sefa ve ebru- tanya’dan ise birisinin denk gelmesi yetecek kırmızıya ki şansı da epey var. mavi takım nerede ise tek puanı eray ile alacak gibi. zaten barbaros onuda gözden çıkarmış gibi ayyüce koydu karşısına.
 • hangi hafta baksam, takımlar birinde furkan ergeni birinde emir ergeni olacak şekilde ayrılmış.

  hiç bi’ takımı tutamadım dolayısıyla. bu çocuklara kim ne yaptıysa hemen yerine bıraksın. kadın düşmanı (muhtemelen karşı cinsle iletişemedikleri içim böyleler), sosyal zekası gelişmemiş tencere and the kapak.

  tanım: bir insanın bir ömür boyunca kazanamadığı parayı, acun’a sadece bir reklam arasıyla kazandıran yarışma poroğğramı. (bkz: allah artırsın kardeş)

  edit: ya emir ergeninin kendisini reddeden kıza pancar dediği doğru mu? abi doğruysa 12’den teşhis edilebilir durumda çocuk.
  seçmelerde ne kadar olgun duruyodu hey gidi.

  bunlar eskaza tabak gönderen müşteri falan olduğunda nası dolu dolu küfür ediyolardır ya. ben gitmem öyle restorana. başlarım yıldızına
9803 entry daha