şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
21875 entry daha
  • özgül'ün kıvırcık hali görsel olarak sakine cansız'ı andırıyordu. ama saçlarını düzleştirince tövbe estağfurullah bir şey olmuş... level atlamış resmen: https://www.instagram.com/p/cf7oej7azi_/

bir de sarıyı bırakıp kumrala dönse en az 10 yaş gençleşecek.
  • ayrılmak istiyorum deyince biz yollamayız yemeği kötü ver demiş olabilirler.
  • prison break türkiye. bakalım kahramanlarımız şef gardiyanlarca korunan acun medya hapishanesinden kaçabilecekler mi? yoksa düşman belledikleri 8 kişiyle aynı çatı altında karantinada kalıp, yurtta kalan öğrenci gibi oda paylaşıp, ailelerinden ve sevdiklerinden uzakta, ama tüm türkiye’nin gözlerinin önünde, her nefesleri takip edilirken, her davranışları linç edilirken, her allahın günü hayatlarında duymadıkları yemekleri 30-40 dakikada yapmaya çalışıp, en ufak kusurlarında hakaretler işitip milyonlar önünde azarlanmaya, kısacası medya maymunu olmaya sözleşmeleri gereği devam mı edecekler?
  • duygu'nun reel hayatta aldatıldığı için ayrılmak istediği yarışma.
    keşke kaçmak yerine güçlü olmayı seçseydi de milyonların önünde türk kadınına örnek rol model olabilseydi.
  • kızın hayatı sikilmiş, hala tuz diyorlar mk.
  • yıl 2003, toplum ve medya henüz dönüşmedi. televizyonlarda bir sucuk reklamı dönüyor ve reklam çocuklar yutkunmasın diye gece 22:00 den sonraya kaydırılıyor.

yıl 2020, artık bazı kanallar için bazı şeyler görmezden gelinebilir. 5 saat boyunca kızarmış etler, tatlılar, yemekler ekrandan fışkırabilir.

çözüm olarak refah seviyesinin yükselmesi yerine istemeyen, beğenmeyen izlemesin değil mi ama! asitten midem delinecek gk*.
  • reklama girerken şefleri peros başında görünce bir gastronomi mucizesi yaratıp deterjandan yemek yaptılar sandım ama beni yanılttılar.
  • duygu’nun bakışlarındaki o boşluk antidepresan etkisi gibi. yarışmadan kopmuş gitmiş. zor günler geçirdiği belli oluyor. ruh sağlığı yarışmadan daha önemli. umarım kısa sürede toparlanıp yemek yapmaya devam eder.
  • reklamlar o kadar uzun ki bazen ne izlediğimi unutuyorum.
  • iddia edildiği gibi duygu kendisi elenmek istedi, ama yapımcılar izin vermeyince duygu da tuzu bilerek çok atmayı seçmek zorunda kaldıysa ortada büyük bir problem var demektir. umarım doğru değildir. kişinin özel hayatında problem varsa izin verilmeli, hakkı korunmalıdır. her şey kurallar, anlaşmalar, kazanılacak para değildir.

edit: evet. bilerek yapmış. güle güle duygu. masterchef artık daha boş. hanzoları ve çöpleri kim izler artık?
9132 entry daha