21848 entry daha
  • yukarıda bir arkadaş tanya'nın ebru'ya ne kadar samimi ve içten sarıldığından bahsedip, böyle sarılandan zarar gelmez demeye getirmiş de muhtemelen yarışmayı yakından takip etmediği ve çok iyi niyetli olduğu öyle sanmış.

o tanya ki; kankası ebru'yu bile yarışma öncesi esra'yla birlikte yazılmayayım diye hedef göstermiş, onlar yüzünden kaybettik demeye getirmiştir. dokunulmazlık aldıktan sonraysa sevincinin ve 'samimi sarılışının' asıl sebebi nasılsa ebru beni söylemez rahatlığıdır.

maalesef herkes bizler kadar iyi niyetli değil.
  • en zayıf halkalar da gittiğine göre , bundan sonra daha heyecanlı olacak yarışma . umarım sırayla furkan , uğur ,emir , tanya giderler .favorim hemşom barbo
  • instagram sayfasında yaptığı yemeklerden çok gittiği restaurantların fotoğrafları olan bir adet didem isimli yarışmacıya sahip program. şaşırdık mı? şaşırmadık.

olan tarifler de "en basit çikolatalı kurabiye tarifi" filan.

git gönlünce gez eğlen ye didem ya, hobi olarak mutfakta gene debelenirsin, ona laf yok, ama şef olacağım diye zorlamasak mı pek?
  • özgül isimli kadın ekipçiliğin de berkerciliğin de yerin dibine batsın. tiksindirici boyutlarda ekipçilik dönen yarışma.
  • magazin kahini tanya elenecek diye birkaç gün önce ifşa etmişti.
  • sonunda. didemin zaten orda ne isi vardi. torpillimidir nedir.
  • çekirge 1 zıplar 2 zıplar 3.’yü sen biliyorsun tanya
  • güzel yemek yapıyordu, evet başarılı olduğunu gösterdi ama dideme hiç ısınamamıştım. tanya’ya da hayran değilim ama seçim yapacak olsam ben de didem’i seçerdim. geçmişler olsun. hakikaten kurtlar sofrasına döndü ortalık.

edit:hiçbir yarışmacının arkasından bu kadar duygulu konuşma yapılmamıştı. danilo birazdan gidip sarılacak gibi.
  • resmen ayrımcılık yapıldı. bu yarışma bugün bitmiştir. haftalardır yarışıp hata yapan,onlarca masterclass alıp bir tabak yapamayan kaldı ama çömez olan elendi. noldu hani hatası azdı yorumlarken. tanya antipatik aksanı ve karakteri ile kaldı bravo
  • monosodyum glutamatı öven, sermaye sahibi tavuk şirketlerinin sözcülüğünü yapan ve sağlık açısından tartışmalı olan tavuk ciğeri tüketimini özendiren bir yarışma programı.
24151 entry daha
hesabın var mı? giriş yap