şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
  • usta söylenen şeyleri tekrar etmek istemiyorum ama barbaros gerçekten sanatsal kaygıyla adam doğrayan mükemmeliyetçi bir sosyopat seri katil amk. şeflerin kararını beklerken gözlerini kapatıp tutkuyla gülümsüyor adam, bu kadar olur.

millet yüz farklı oyuncuya benzetmiş ve hepsi de gerçekten doğru bir tane de ben ekleyeyim; christopher lee’nin gençliği, özellikle dracula hali.

işin komiği diğer elemanda da katil tipi var. ilk gruptan sonra sarmaz diyordum ama bunlar soysuzlar çetesi çıktı.
  • barbaros enerjisi ve ozguveni, eray mentalitesi ve saygililigiyla 10 kişi ihraç etsek gordon ramsay'e ülke şaha kalkar.
  • eray ve barbaros finali olur.

lütfen kayhan ilk 16ya girmesin.
  • barbaros’un askerleriyiz. eheh.
  • kimse yazmamış ama barbaros bariz kıraç’a benzemiyor mu? mimiklerinin çeşitliliğine göre kıraç ile joker arasında gidip geliyorum. bu sene yarışma çok daha zevkli geçecek gibi.

barbaros
    serhat
    eray
    furkan çok iyiler.
  • bak bak elim ayağım titriyo şu hamsiye. dellendim fıttırdım. ayda yılda bi yarışma programı izliyim dedim denk gelen gevşeğe bak. en sevmediğim insan profilinin bu olduğunu fark ettim: ukala, geveze, artist, şovmen... konuştukça sinirlerim tepeme çıkıyor. dayanamadım en son yok neymiş “yemek yapmak soyunma odasına benzer, terlemeyeni terletirler” böyle yrk kürek laflar söylicek gibi hadi bakalım allahım sabır vr.
  • bu haftaki çıkan grubun geçen haftakinden kat kat iyi olduğu yarışma
  • barbaros reis ile ilgili entryleri şukulamaktan yoruldum durun oğlum.
    favorimin kesinlikle barbaros olduğu program.
  • ben de pandemi dönemiminde survivor izledim, sizleri çok iyi anlıyorum.
    ama bugün çıkarımım şu ki bu yarışmalar acunu zengin bizleri fanatik partizan yapmaktan öteye götürmüyor. zamanla olaydan çok kişilere kanalize oluyoruz, adam öyle bir kurgu yapmış ki her duyguyu yaşatıyor kopamıyorsun..
    izlemeyin gidin atomu parçalayın demiyorum ama bu adamı zengin etmeye devam etmeyin.
    bu zihniyetlerin yok olduğunu görmeye ömrüm yeter mi bilmem ama o şeflerin aşağılayıcı tavırları her yerde önüme çıkıyor, yemekten daha başka boyutlara ulaşmış daha şimdiden yarışma

izlemeyin izletmeyin
    ps:antimacun
  • ikinci grubu gördükten sonra gerçekten birinci grup o kadar zayıf geldi ki anlatamam. yeni, farklı şeyler görebildik bu akşam ve ayrı bi keyif aldım o yüzden.

yarışmada favorim ise barbaros ve celal.