şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
  • vay! yarınki program afyon’da, cumhuriyetin kazanıldığı topraklarda.

ata’m, atalarımız..ruhunuz şad olsun. ne büyükmüşsünüz...

edit:duzeltme
  • aga yarışmayı falan siktir et de arada çıkan tanıtımda atatürk'ü görünce ciğerim yandı, eşşek kadar adam aglamamak için gittim yüzümü yikadim.
    normal bir ruh hali değil bu, psikolojimiz bozulmuş, manyak olmuşuz.
  • ertesi günün fragmanını gösterirken, danilo, ''çok özel misafirlerimiz var'' dediği anda ekranda beliren heriflere bak.ayak kokusu burnuma geldi amk.
  • danilo şef, hayat sana savaşı kaybettiğiniz adamların zafer bayramı özel programını sundurdu ya başka da birşey demiyorum.
  • 3 gün ablamla kalıp izledikten sonra her gün izlemeye başladığım program. üzülüyorum kendime ama yine de izliyorum.
  • eray çanakkale şiirini bile yanlış okudu. bu saatten sonra benim için bitmiştir.
  • 30 ağustos zaferinin kutlamalarının yasaklandığı bu dönemde, her gün rekorlar kırarak izlenen programın girişinde gazi'yi bazılarının gözüne soka soka göstermeleri takdire şayan gerçekten.
  • 30 ağustos zafer bayramının kutlamasını erkenden yaptıran program.sevindim gece gece...bravo...
  • aynı evde kalmaya başladıklarından beri erkeklerin ortamını bedelli askerlikteki ortama çok benzettiğim yarışma. eminim çoğu kişinin koğuşunda eray barbaros serhat furkan uğur emir karakterinde biri vardır. fazla belli akşamları gazino muhabbeti dondurdukleri bayan yarışmacı dedikodusu yaptıkları falan. barbarosun masanın baş tarafına oturup muhabbeti yönettiği, serhatin muhabbete geç katılıp erken ayrıldığı eray ile saatlerce taşak geçildiği o kadar belli ki... tabi durumun başka bir yönü de var. en fazla 1 ay içinde sebebi saçma bir olaydan dolayı evde kavga çıkmasını bekliyorum. olası taraflar ise eray berk olarak tahmin ediyorum. ızleyip göreceğiz.