• emir, özgül' ü niye takıma aldı ki. özgül başarılı biri değil sonuçta.
  • bu program çok ilginç olmaya başladı. izleyenlerin ciddi ciddi tespitlerde bulunduğu, izlemeyenlerin ise koşa koşa ben izlemiyorum demek için başlığının altında toplandığı bir program. izlemiyorsan izleme, bunun kime ne faydası olabilir ki. (bkz: amk pancarı)
  • dobarlanın, bıragman gendiniziii...

mıhlamayı iki kaptanın da yapamadığı yarışma. ama şefler şov olsun diye çocuk kandırır gibi oy oy oy, üf üf üf diye ünlüyorlar. beş kilometre öteden belli ikisi de olmadı işte. mavinin yaptığında fazla mısır unu var, o yüzden zaten tereyağını kusamadı. mısır unu dediğin de acı bir şey, peynirin tüm tadını götürür.

kırmızıya yukarıdan gelen talimatlar yanlıştı. takmışlar bir sıcak suya, sıcak su koy, soğuk su koyma diye akıl veriyorlar. mısır ununu kavurduktan sonra sıcak su koyarsan muhlama için gerekli olan kremamsı bir kıvam elde edemezsin. her şeyi bildiğini sanan esra verdi aklı, allah’ın yancısı berker de hem kendi gaza gelip hem de adamı gaza getirmeye kalkıştı. ilk seferde yaktılar krema olması gereken şeyi, ikincide de emir çakallık yapıp az mısır unu, bol peynirle yedirdi bir güzel şeflere. muhtemelen kazanan da o olacak çünkü görüntü daha güzel.

halbuki o peynir ısıtması sadece, muhlama falan değil.

eray ve barbaros oldukça izlerim ben bunu, tilki gibi adamlar vallaa.
  • acun boşver programı fln direk akşam 7 gece 1 reklam koy. niye araya program fln sokuyorsun?
  • masterchef türkiye seyrederken öyle bir içli köfte yediler ki canımız çekti. aradım çevremde ki bir kaç çiğ köfteciyi içli köfte sipariş etmek için. hepsinden aynı cevabı aldım, bir tanesi
    "abi bu akşam felaket içli köfte siparişi geldi kalmadı, ne oldu ya hayırdır nerde gördünüz?" masterchef dedim anlamadı yemek yarışması dedim
    "haa...keşke sabahtan haberim olsaydı çok yapardım"
    "abi sabahtan belliydi fragramları dönüyordu"
    "hangi kanalda bu izleyim bundan sonra"
    (bkz: acun ılıcalı) sana bir seyirci kazandırdım, gör beni.
  • futbol maçından başını kaldırmayan, maçın kendisine ayrı verilmeyen penaltısına ayrı entry giren aşırı entelektüellerin, izlediğimiz için bizi “mal” olarak nitelendirdiği program. evet, hepimiz malız ama siz izlemediğiniz için çok akıllı ve üstünsünüz. ülke batarken bunu izliyormuşuz, aç kalınca şefler yemek verirmiş bize. sana da teknik direktörle futbolcular verir artık... yemek(!)
  • acun’un eray’a ayrı bir program yapması gerektiğini gösteren tv showu.
  • salaş kelimesini walison'a anlatın hadi bakalım. bi de üstüne balıkçı ekleyin.

verdiği süre kırkı dakikağ. üç iki biğr başayı.
  • niye bu yeni elemanı kaptan yapmadılar kırmızı takıma. bu kadar çifte standart olmaz. acun işi biliyorsun.
  • emir’in çenesi köşeli dursun diye artık alışkanlık haline gelmiş masseter çalışması bir dişçi olarak içimi acıtıyor. o dişler ne olacak, ya o çene eklemi? yapma emir, yapma kuzum!

edit: emir’i izlerken çenesinin köşesine bakın. ağzı kapalıyken çoğu zaman hoplayıp duran bir yumru göreceksiniz. işte o yumru masseter kası. çalıştırıldıkça büyüyüp çeneye güçlü bir ifade veriyor.
hesabın var mı? giriş yap