• reklam arasında bi kokoreç atıp geleyim.
  • berkerin yere düşen ürünü aldığı elini yıkamadan ördeğe temas etti. muhtemelen elenme sebebi bu olacak.
  • tanya (berker'e): göndermemiz gereken insanlar var

yani tanya bakmazsın haline bir de başkaları ile ilgili gönderme planları mı yapıyorsun? sen önce kendin gitmemeye bak. o insanları potaya göndersen bile seni eze eze çıkarlar potadan. durduk yere sinir etti beni şimdi.
  • tanya hala diyorki "göndermeniz gereken insanlar var"
    kızım hem başarısızsın hemde başkalarının üzerine oynuyorsun.umarım tez zamanda gidersin saz arkadaşlarınla birlikte.
  • kıtipiyoz uğur'un bile ağladığı eleme gecesi oluyor. duygu'nun tuza abanıp bilerek elenmesiyle, berker'in az pişmesi gereken eti fırına atması arasında fark görmüyorum. çocuk cins falan ama bu seviyede yapacağı hata değil bence.
  • dondurma alıp annemi babamı ziyarete geldim. koltukta içim geçmiş. ağlama sesine uyandım. 60-70 yaşında iki insan ağlıyor. ne oldu be dedim. “tanya’nın ördeği az pişmiş galiba” diyor babam. alacağın olsun acun.
  • tanya yaratıcı bir tabak çıkaramadan nasıl başkalarını göndereceeeenn.bu geceye özel ikisini de gönderin.
  • şefler uğura herkes için birileri ağladı.senin için kim ağladı dedi. yukardan eray'ın ben ağladım şef demesine koptum seviyorum bu çocuğu ya.
  • yolun açık olsun berkcan, yarışmaya çok şey katmadın, seni hep o sinsi gülüşün, çıkarcı bakışın, her halta teşekkür etmenle hatırlayacağız berat, seni asla unutmayacağız bergen, güle güle bekir.
  • liseliler üniversiteliler falan bilmez.

abidin'in kazandığı ilk popstar'da firdevs diye bi kadın vardı.

her oylamada sondan ikinci ola ola finale kalmış; her hafta elenmenin kıyısından dönmüş ama nihayetinde yarışmayı ikinci bitirmişti. yarışma boyunca en az 6-7 kişiyi son ikide elemişti. sürekli en az oyu alan kişinin bir üstünde oy ala ala şampiyon olacaktı resmen.

tanya da şu an öyle gidiyor. elenmenin kıyısından geçe geçe finale falan kalırsa çok gülerim.

berker de buna "dışarıda görüşücez biliyosun" diyerek onu teselli etmeye çalışıyo ahahaha sanki çok zkindesin kızın jaksdajgghjfj.
hesabın var mı? giriş yap