• ebru gibi biri son sekize kaldı pes.

ayyüce son on beş dakikaya kadar balığın kılçığını çıkaramazken herkesten önce yemeğini bitirdi, pes.

artık izlemek zevk vermiyor. ebru elen git. kaliteyi aşağı çekiyorsun. hiçbir şey bilmeden oralardasın, hak etmiyorsun. furkan, esra gitti bu kadın bu halde nasıl son sekizde? insanın aklı almıyor. kimler kimler elendi, kim var!?
  • sanırım uğur elendi. diskalifiye olayından kaynaklı hepimiz ayyüce diyoruz ama elendikten sonra bile masterchef’in ekmeğini yememek üzere program şartlarından diskalifiye edildi. bunu da reklamdan önce yazıyorum. acundan ters köşe bakalım.
  • şu sefa’nın zayıf halka görünmesine onun kadar bende içerliyordum. çocuk gayet başarılı, her atarlanmasının da arkasında haklı sebepler var sadece net ifade edemiyor. onu zayıf halka gören ve potaya gönderen ebru ve özgül’ün, sefa odaya geldiğinde ki surat ifadeleri gecenin en keyifli anıydı. birinci olamasan da şunlardan önce gitme be sefa.
  • ayyüce elendi muhtemelen, uğur zaten şutlandı, özgül ve ebru da giderse kalanlardan kim kazanırsa kazansın üzülmem.
    ama favorim barbo.
  • moralim, danilonun türkçesinden daha bozuk ama yarışmacıların kola görünce alkışlamasına koptum.

mekanda biz yapsak deli derler la.
  • evet bu hafta bize veda eden isim veda eden isim bu hafta veda eden isim veda eden isim...... isim uğur sensin. uğur sözlerini alalım.
    - ananın bacısına veda et sen önce orospu çocukları. veda eden isminizi de vedanızı da uğurunuzu da skym şef. kalan arkadaşlara başarılar dileyenin amk. herşey çok güzeldi çok şey öğrendim.
  • bir iki sezon önce de psikopat bir yarışmacı vardı bu programda. papağanına işkence eden biri. ben o günden sonra izlemedim. demek ki her önüne gelen,biraz reyting potansiyeli olan her kişi alınabiliyor. ama millet severek takip ettiğinden bir şeyler değişmedi tabi.
  • solak olan sefa ve ayyüce'nin o balık makasını düzgün kullanmaları mümkün değil. haksızlık olmuş. uğur'un bu elemede gitmesi imkansız gibi.

uğur bugün elenmiyor arkadaşlar.

haftaya acun uğur'a böyle yapacak
  • danilo şef: sefa sen çok tatlı bir çocuksun

sefa: sizin kadar olmasa da şef
  • psikopat hemşerim eray kazanacaksın koçum... az kaldı, sabret :(
hesabın var mı? giriş yap