• uzun otobüs yolculuklarinda yaklaşık 6. saatten sonra öndeki tabletten izlenip zaman geçirilecek programdır. çünkü ne zaman acsam o oluyor
  • olum valla bu insanlar ağlayan, zırlayan, kahrolan insanları ne çok seviyor ya.

nalan pozitif bir insan, gülüyor, elenirsem elenirim abi niye ağlayım kafasını yaşıyor, şefler ordan dalga geçiyor bu hareketinden dolayı.

orhan hakkında da kısa bir şey yazayım. orhan her şeyi bilirim triplerinde, mal gibi yemek koydu adamların önüne. size çok şey öğreticem havalarına girmiş, kibir kötü bir şey kendimden biliyorum orhan çok şey yapma.
  • yayık ağızlı nalan az önce cümle içinde ‘benim gibi çok güzel konuşan bir insan bile...’ mi dedi? sevimsiz ya.
  • aşmış yarışmacılara sahip program.

"kafama takacağım tek şey toka.." by nalan chef.
  • orhan’a söylemek istediğim tek şey:

kadın kadındır, çiçek babandır.
  • masterchef uk temelli bir yarisma. gereksiz, gerizekali egoist hicbir sikimden anlamayan bir juri. konusurken bağalım hele soğalım hele diye konuşuyolar.

gordon ramsay bu işin tillahıdır. tartışmaya da kapalıdır. yani izlediğim zaman çalınan konsept mi dersin , gergin cut awaylerini bile becerememeleri mi dersin .... fiyasko...
  • palyaçoların ve maskaraların katıldığı program. modern türk gastronomisi ve türk şefleri adına utanç vericidir.

kaynak: götüm. bir şef olarak 2 dakika'dan fazla dayanamıyorum bu programa.
  • danilo şefi bir şeye mi küstürdüler, adam 4 saatlik bölümde maksimum 10 cümle falan kurdu.
  • acun, getirme abi şu ecnebi programları ülkemize. hepsi yerinde güzel. vallahi bak.
  • ahahaa yasin ya duygularimiza tercuman oldun amk helal olsun
hesabın var mı? giriş yap