• bu masterchef'de ki cemre'yi jessica biel'e sadece ben bezetmiyorum değil mi ?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/…cfprvchrdeqa-yl
  • vasat oyunculuk
  • "cidden bunu mu izliyorsunuz" "gerçekten bu program için entry mi giriyorsunuz" diyerek cool gözüktüğünü sanan gerizekalılar siktirin gidin şu başlıktan ya.
    eğleniyoruz biz kendi aramızda siz anlamazsınız.
    armutlar ya tek bildikleri gelip bok atıp gitmek. sanki kendileri klasik olcak ama atomu parçalıyor.
  • yengeniz izliyo ne buluyo bilmiyorum
  • abi bunu mu izliyorsunuz ciddenciler, bugün "amerika versiyonu daha güzel" yazmamışsınız. iyi misiniz, başınıza bi iş gelmedi inşallah? gordon ramsey falan sıkıştırın araya ya.

evet kardeşim, bunu izliyoruz. kafa dağıtmak için bunu izliyoruz, arkada ses olsun diye bunu izliyoruz, televizyonda izlenecek başka bi şey olmadığı için bunu izliyoruz, netflix'ten sıkılıp biraz gerçek hayata dönmek için bunu izliyoruz, işsizim kafam dağılsın diye izliyorum, izliyoruz da izliyoruz. her boku yargılamak zorunda değilsiniz arkadaşlar. sen izlemiyorsun, izleyeni de hakir görüyorsun. o zaman başlıkta ne işi var? mahalle karılarının, öpüşen çift görünce 'cık cık cık' çekmesi gibi, arada gelip "abi yyeeaa bunu izleyen mi var cidden?"demekten nasıl bi haz alıyorsunuz? tamam baba, elitsiniz. ayağınız boka değmesin aman.

tanım: içerisinde farklı farklı karakterlerin bulunduğu yarışma. kurgu olduğunu cümle alem biliyor. dizi izler gibi izliyoruz. ekin inanılmaz yalancı, saygısız ve iticisin kardeş. eda bacım, senin de ekin'den aşağı kalır yanın yok. ikiniz de son sekize falan ite kaka kalacaksınız muhtemelen ama eda senin sesine, ekin'in de tavırlarına dayanamıyorum. geçen hafta birbirinizi yerken de bu hafta mustafa'nın üstüne giderken de. ikiniz de iğrençlik konusunda birbirinizle yarışıyorsunuz.
  • yemek yarışmasından ziyade, insan insanı nasıl kazıklar isimli yarışma formatı.
  • (bkz: #96322460) yalnız canım eda birkaç kez potaya girdi. bugün hakkıyla giremedi. resmen edayı savunuyorum. yapmayın
  • evet bunu izliyoruz. skim sonik köşklü, aptal kız, genç gerizekalı siyo, ebleh suratlı sarışın çocuk, gudubet kaynana, bir türlü ölmeyen eşkiya, çukurova hanımağası izleyeceğimize bunu izliyoruz.
  • açılın mustafa reyizi anlatıcam size.. dünkü programda çocuk neler hissettiğini iki cümleyle anlattı aslında. neredeyim ben? ne kafalar yaşıyorum? minvalinde iki cümle kurdu. eda ve ekin arasındaki muhabbeti anlamadığından bahsetti ama sonra ekin ben edanın nesine üzüldüm üzülcem diye çıkışınca mustafa öylesine söyledim deyip geçiştirdi.
    işte bu kısım çok önemli...
    aslında mustafa gamsız mustafa falan değil.. gördükleri karşısında kendisini tutamayıp bir iki şey söylüyor. ama sürdüremiyor, çünkü biliyor; yalaka iki yüzlü söylediğini inkar eden adamlarla başa çıkamayacağını.. dürüst insanlar ekin eda gibi insanlarla başa çıkamaz arkadaşlar o hissi çok iyi biliyorum..
  • yemek yapılan her programı izlerim. bunu da izliyorum.
    ekin sinsi biri. bi bok yaptığı da yok.
    eda malum kitlenin prototipi. ekranda görünce sinirim bozuluyor.
    suna ve cemre bu sene yürür gider.
    mustafa gibi olmak isterdim. siki taşşana denk bi kardeşimiz.
    rıfat hemşehriyiz ama biraz düzelt şu kılığını. ya da tamamla metamorfozunu kadın ol rahatla. her lafa atlayıp polemik yapma. zaten iticisin.
    batuhanlar efendi tipler.
    danilo reis adamsın
hesabın var mı? giriş yap