• youtube'da yayın yapan ismini vermek istemediğim bir şahıs, rıfatın bu hafta eleneceğini söylemişti ama rıfat dokunulmazlığı alıp batuhanı gönderdi. arkadaşlar, bu program zaten içerisinde barındırdığı entrikalarla, özel yapılmış cast seçimleri ve bazen yemeğin hiçbir şekilde etkili olmadığı durumlarıyla biliniyor, böyle evrenin sırrını çözüyormuş gibi yorumlar yapıp teorilerde bulunmanın hiçbir manası yok. yok şifreler çözüldü yok bilmem kim gidecek. primin kralını eleştirdiğin program üzerinden sen yapıyorsun zaten ne şifresi ?
  • alican fotoğraflarda bağcılar kekosu programda dünya yakışıklısı olmayı nasıl başarıyo
  • bu hafta elenecek kişi bence kıvanç.

sebebim de basit. bu arkadaş ajda pekkan’ın özel aşçısıymış. tv8’de de bu hafta bangır bangır o ses türkiye’de cuma günü acun’un jürileri dışarı çıkarıp yarışmacı olarak ajda’yı çağırdığını gösteriyor.

komplo teorim: acun, ajda ile benim aşçım daha iyi iddiasına girdi. elenirse o ses türkiye’ye çıkarsın sözünü de alınca, hop perşembe masterchef’e kıvanç veda eder. cuma, ajda tv8’e çıkar.

bakalım tutacak mi?*

edit: tutmadı :)
  • bu ekin saf mı. gecen haftada eleme yayınlanmadan ankara’da yapılan cekımlerı paylastı oradan mustafa elendiği belli oldu. bu haftada antep cekımlerını paylasmıs. eleme potasından biri var.
    bu hafta potada olanlar cekimden story attıkları için kimin eleneceği önceden belli oluyor
  • arkadaşlar, batuhan hakkında entry girerken dikkatli olun. o kadar kinci ki hepimizi evinden aldırır valla.
  • rıfat dokunulmaz, batuhan potada ve oyunu suna'ya kullanıyor. suna'nın 2, güzide'nin 1 oyu var. tam rıfat oy kullanacakken somer şef araya giriyor; "çok qritigk" diye. ula neresi kritik? suna gidiyor her halükarda.

rıfat suna'ya kullanırsa suna zaten gidiyor. güzide'ye kullanırsa 2-2 eşitleniyor ve kaptan batuhan yine güzide'yi korumak isteyeceğine göre elemeye suna'yı gönderiyor.

sizin vereceğiniz reklama sokayım! arada 10 saniye yarışmayı gösterip, reklamlar yine devam ediyor. bir de bu çıktı!
  • littlecesar uygulamasından canınız döner mi çekti tikla gelsin diye bildirim geldi. adamların pazarlamacilarini takdir ettim.
  • rıfat ciğerden tatlı yaptı. yaratıcılıktan işi götürdü. dokunulmazlığı hakettiğini düşünüyorum. kıvançta gitsin bu hafta fazla itici
  • bu ve benzeri aptal yarışmaları izleyerek , azalan beyin hücrelerinizin yok olma sürecini hızlandırmayın dediğim yarışma.
  • reklamların ne zaman biteceğini kestirmeyenler için bilgi vereyim.

kurallar gereği bir saat dilimi içinde 12 dakika reklam gösterilebiliyor.

tv8'de reklam 48 geçe başladıysa, sonraki saat dilimi ile birleştirilip 24 dakikaya çıkarılıyor ve takip eden saatin 12. dakikasında program devam etmeye başlıyor. eğer reklam 48 geçe değil de atıyorum 10 geçe başladıysa 22 geçe bitiyor. araya vtr sokup belki biraz uzatabilirler ama programları saatte 3 kere bölmeyerek güzel bir şey yapıyorlar. ne kadar reklam arası verildiğini bildiğimden ona göre evde iş yapabiliyorum.
hesabın var mı? giriş yap