• frank gehry'nin derslerine katılmak istediğim fakat 90 dolara değip değmeyeceğini merak ettiğim online site. içerik olarak olmasa bile tasarım konusunda udemy ve lynda'dan daha başarılı olduğunu düşündüğüm site ayrıca. gehry'den ders almayı düşünen ya da daha önce herhangi bir ders alıp çok memnun kaldım, düşünmeden al diyebilecek varsa yeşillendirsin.
  • henüz ders almadım ama eğitmen kalitesi baya iyi görünüyor. kevin spacey 'den oyunculuk, gary kasparov 'dan satranç dersleri baya ilgi çekici. bir ara dadanırım buraya.
  • frank gehry'e ortak arıyorum, danaya girer gibi girebiliriz dostlar, 90 dolar çok demeyin.
  • biraz önce edm için armin van buuren'in 2018 başlarında dahil olacağını gördüğüm olay

armin van buuren - masterclass

ben de buna ortak arıyorum
  • bu "oluşumu" bir eğitim alanı olarak görüp, artışını eksisini konuşmak isteyen insanlar yesillestirirse sevinirim.
  • facebook reklamları çok etkin ve içerik olarak başarılıdır.
  • aşırı ünlülerle durmadan reklam yapan ve bu kadar sık frekansta uzun süredir reklam yaptığı için de içimde inceden inceye kolpa ve balon ihtimallerini düşündüren site.
  • egitimden ziyade bi bakis acisi sunan unlu insanlarin video serisi. gordon ramsay'i hayranlikla izledigimi belirtmek isterim.
  • spam gönderme üzerine dersler vermesi gereken dolandırıcı tipli bir site. nereden eklemişlerse eklemişler çıkılmıyor, her gün spam gönderiyorlar engellenemiyor.
  • doların düşmesini beklediğim, içinde kaybolmak istediğim internet sitesi. 21.yüzyıl harikası ekibi toplayıp bu platformu oluşturanlara minnetarlığımı iletiyorum.
hesabın var mı? giriş yap