şükela:  tümü | bugün
  • university physics adlı kitabın instructor çözüm kitabına sahip olmak yeterlidir aslında mastering ödevlerini yapmak için. kitaptaki soruların aynısıdır çünkü ödevler, hatta çoğu derste çözülen sorulardandır.
    (bkz: mustafa özbakan)
  • solution manual falan da kar etmiyor artık, çözeceksen adam gibi çözeceksin, kaçışın yok. bunca zaman sonra ordan burdan bulmak yerine oturup adam akıllı çözünce ne kadar çok işe yaradığını fark ettim. dersi geçmekten ziyade dersi öğrenmek istiyorsanız işe yarıyor yani, aklınızda bulunsun.
  • tam anlamıyla çin işkencesidir. verilen sayılar illa ki noktalı virgüllü olur. işlemleri yaparken zaten kağıtta ya da beyinde yapması imkansızdır bu yüzden beyininizi kullanmak yerine internetten bilgisayar kullandırtılır. her soru anlaşılmaz yapılmaya özen gösterilir. bitirdiğinizde de hayatınızdan birkaç saati çalar başka bir amaca hizmet etmez.
  • sikik sikik sayılarla soru çözdüren hede. mantığı öğretmekten ziyade işkenceyi ettiğini düşünüyorum.
  • odtü-mustafa özbakana sevgilerle..
  • kac kez sigfig olayindan yanlis cevabi 0.0001'le aldigimi hatirlayamadigim delirtici web bazli sanal zeka iskencesi.
  • saatlerdir ödev yapacam diye debelendiğim hede. ya adam gibi rakamlar versen ölürsün dimi şaşı kaldım onun bunun noktasını virgülünü hesap edecem diye, of be arkadaş ne eziyet.
  • ödevin son günü olan şu güzel pazar gününde açılmamakta ısrar ediyor kendileri. açılsa ayrı bi dert açılmasa daha ayrı bi dert.
  • vallahi çıldırıcam birisi allah aşkına şunun cevaplarını nereden bulabiliceğimi söylesin
  • yazılmış en kötü program olabilir kendileri. allah belanı versin.