• girildiğinde dolandırılıyorum hissi yaratan bir internet sitesine sahip olan sistem.
  • eğer farkına varmadan üye iş yerlerinden birine kart kaydedilmişse * ve kartı silmek için şifre bilinmiyorsa, üyelik iptali için sırasıyla;

1. şifremi unuttum
    2. kayıtlı kart bilgileriniz iptal olduysa, hesabınızı silip tekrar kayıt sürecini başlatmak için tıklayınız
    3. telefon numarası
    4. onay kodu

https://www.masterpassturkiye.com/login.aspx?
  • size sormadan kredi kartınızı sistemine kaydeden ancak kartınızı silmek istediğinizde üyelik isteyen bir garip oluşum. madem üye olmadan kartımı kaydedebiliyorsunuz silmek için neden üyelik istiyorsunuz?
  • cidden, dolandırılıyorum hissini iliklerine kadar hissettiğiniz amatörce hazırlanmıs bir internet sitesine sahipler.
  • birisi buraya kayıt olurken kendi kredi kartı bilgilerini girerek benim telefon numaramı kullanmış. kafayı yemek üzereyim. bu sistem de buna asıl izin veriyor anlamadım.
  • bu ne olduğu belli olmayan ve kendilerinin de anlatmak için çaba sarf etmedikleri güven vermeyen sistem.
  • oldukça şükela bir hizmet.

hala kart bilgilerim ortalık yerde vs diye ağlayan bebelere de ayrı gülüyorum.

amk yıl olmuş 2021 sanal kart denilen bir şey var. ben 1000 tl gibi bir limit tanımlayıp masterpass altyapısına kaydediyorum kartı. trendyol, getir, taksi vs işlemlerde inanılmaz derecede pratik. hele hele pandemi sürecinde apayrı bi kolaylık.

ee ama tabi dediğim gibi gidip 20 bin tl limitli kartını tanımlamak olmaz.
  • üyesi olan herhangi bir siteden alışveriş yaparken karşıma zart diye "masterpass'e kayıtlı kartınız ile işlem yapmak ister misiniz" diye soran altyapı, aynı anda telefonuma da sms geliyor "doğrulama kodunuz şudur" diye.

işkillendim, geldim sitesine girmeye çalıştım, üyeliğiniz yok dedi, şifremi unuttum dedim, yine üyeliğiniz bulunamadı dedi, üyeliğim yoksa kartım nasıl orada kayıtlı anlamadım, şimdi de söz konusu kartları kullandığım banka olan garanti bbva'ya kendi web sitesi üzerinden soru olarak sordum. bakalım en kısa sürede döneceklermiş.

şu ana kadar herhangi bir şüpheli işlem yok ancak maalesef insan ne olacağını kestiremiyor.
  • mastercard'ın 20 ülkedeki çeyrek milyondan fazla anlaşmalı ödeme noktasında kart kullanıcılarının bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi farklı kanallardan tek tıkla ödeme yapabilmesini sağlayan platformudur. türkiye'de de tanıtımı yapılan platform ilk olarak cafe nero, bitaksi ve getir uygulamalarıyla işbirliği yapmış.

https://masterpass.com/
  • bi bkm express değildir. daha çok ekmek yemesi lazım. ciddi bugları var. mesela banka kartı ekleyin diyor, ekliyorsun kart tipi desteklenmiyor diyor. ya da süre doldu diyerek log out etme işlemini istediğin işlemi gerçekleştirdikten sonra yapıyor vs.

paranın satın alamayacağı şeyler olduğunu gösteriyor mastercard gerçekten. iyi yazılım gibi.

böyle bugları olan bir sistemi ben güvenip de kullanmam, mazallah kartını patlatırlar.
hesabın var mı? giriş yap