şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: özsikim)
 • bağımlılık yaptığı iddia edilen kişisel tatmin şeyi.

  yalan kardeşim. 20 senedir yapıyorum daha bir bağımlılık etkisini görmedim.
 • tanrı'nın bir lütfudur. insanın kendi kendine yetebilmesidir. özellikle erkeklerin, doğal güçlerin etkisinde maymun olup, olur olmadık kadınların peşinde telef olmalarını önleyen bir çeşit emniyet subabıdır. vücuttaki kan apış arasında dolaşıp durur ve beyin aptallıklar yaparken masturbasyon sayesinde, insan mantığına geri dönebilir.
  karşı cinsi gerçekten isteyip istemediğinizi sınamak için basit bir masturbasyon yeterlidir örneğin. boşalma sonrasında hala istiyorsanız, durmayın, ama 'napçam ben bu allaaan salaanı' diye düşünüyosanız, bir dahaki sefere yine masturbasyon yapın!
  hayata insanın tek başına yapıp da bu kadar işine yarayan başka ne vardır sorarım size.
  bu yüzden tanrı'nın bir lütfudur masturbasyon. kutsaldır.
  zaten tanrı masturbasyon yapmamızı istemeseydi, kollarımızı bu kadar uzun yaratır mıydı?
 • melankoli aksamlarinda intiharin esiginden donmek icin uygulanilan taktik ...
 • öyle değişik bi' olaydır ki, sadece 30 saniye önce uğruna dünyaları yıkıp yakabileceğiniz şeyler bir anda anlamsız, boş, itici, 'kötü', tiksindirici ve hatta mide bulandırıcı gelmeye başlar.
 • bir nevi cumhuriyettir işte; kişinin, kendi kendini yönetmesi.
 • yalniz gecirdigim saatleri ba$ariyla doldurabilen bir ba$yapit. state-ul art.
 • bir kaç ritmik kas hareketiyle kendi kendimizi ve bizimle sevişmek istemeyen insaları tatmin edebileceğimiz yöntemdir.

  karl marks; “mastürbasyon seks için neyse, felsefe de gerçek hayat için odur” der.

  malum ülkemizde bu konularda kamuoyu araştırması yapmak bir kaç şanslı erkeğin kişisel çabalarına bağladır. bu yüzden yabancı ve fıstık gibi kaynaklardan aldığımız bilgilerle idare ediyoruz.

  öncelikle, bu konuda kızlarla erkekler birbirlerinden çok farklıdır. (hangi konuda farklı değiller tabi, o da ayrı) 15 yaş civarında kızların %25 i (3/12) boşalma noktasına varıncaya dek kendini tatmin etmişken bu oran erkeklerde: %100 (13/13) dür.. esasında kadınların %60 ı kendini tatmin eder ama bunların çoğu ilerleyen yaşlarda olur.

  erkek çocukların çoğu mastürbasyonu arkadaşlarından duyarak öğrenir, kızlar ise genellikle kendileri keşfederler bu derin dehlizleri.. tuhaf ama uzun süre kendi kendini tatmin etmiş ama hala ne yaptığının tam olarak farkında olmayan kızlar da vardır.

  kadınların klitorisi erkeğin penisinden farklı değildir. bu nedenle herhangi bir kızın klitorisi veya onun etrafındaki dudakları ovalayarak kendi kendilerini tatmin etmeleri şaşılacak bir durum da değildir.

  bu yöntemde, genel olarak; kız, parmağını, bir kaç parmağını veya elini yumuşakça ve ritmik olarak bu kısım üzerinde gezdirir, bazen bastırır ve orgazma doğru basınç git gide artar.. topuğunu veya başka bir nesneyi de kullanabilir. (kullanabilir derken, ben kızmam yani.. takılsınlar..) bazı kızlar çok hafif bir temasın yeterli olduğunu hissederken, diğer bir kısmı ise iki elle bastırmak ihtiyacını bile hissedebilirler.. bu şekilde kendi kendini tatmin genellikle kız sırt üstü yatarken veya otururken olur.

  kızların %10 u (67/670), bacaklarını birbirlerinin üstüne atarlar, böylece cinsel uzuvların üstünde devamlı ve ritmik bir basınç elde edilir. (burada aslında geniş bir totem/tabu- frued ve semavi dinlerde adab; adab-ı muaşeret ve bacak bacak üstüne atarak oturma parantezi açmak gerekir ama yerimiz dar..)

  daha az sayıda kız, kas geliştirmeyi öğrenirler. bunu yapabilmenin bir yolu, yüz üstü yatıp, kaba etleri (bkz: popo) ritmik olarak ileri ve birbirlerine doğru hareket ettirmektir. bu durumda genelde kız kişisi önünü yatak veya yastığa bastırır.. ancak, doyum cinsel cinsel uzva (bkz: kuku) yapılan temas yüzünden değil, cinsel birleşmedeki hareketlerin doğurduğu kas gerilimine banzer gerilimlerin meydana gelmesinden olur. yoksa her yastığı alan.. ohoo..

  kas gerilimini doğuran diğer yöntemlerin içinde, direğe (iyi manada) veya ipe tırmanmak veya paralelde (bir jimnastik aleti) kendini çene hizasına çekmek de sayılabilir. tıpkı şimdi saydığım gibi…

  kadınların %50 (her iki kadından güzel olan biri) si göğüslerinin cinsel bakımdan çok hassas olduğunu erken yaşta keşfeder.. her on kızdan biri, bi’ de bizim mahalleden (bkz: batı-bostancı) bi’ iki kişi daha, eli klitorisini uyarırken, diğer eli ile de göğsünü uyarır.. sadece göğsüyle oynayarak orgazma erişebilen kız sayısı çok azdır.. ama arayan belasını da bulur mevlasını da. (buradaki mevla ilahi bir içerik taşımamaktadır.)

  vajinaya bir şey sokarak tatmin olanların sayısı %25 tir. fakat pek azı bunu sürekli olarak yapar. sokulan ise genellikle bir parmak olur. bunu yaparken elini ön kısmın üstüne koymanın belli bir nedeni vardır. böylece hem klitoris hem de küçük dudaklar (bkz: labya minör) aynı zamanda uyarılmış olur. klitorisin uyarılmasından çok vajinaya giriş- çıkıştan hoşlanan pek az kız vardır. erkekler genelde bunu anlamakta zorluk çekerler. ama erkekler zaten hayatları boyunca genel olarak zorluk çekerler..

  son olarak, kukuyu masa köşesine dayamak, başka yerlere sürtmek, klitorisin üzerinden su dökmek, vibratör kullanmak, anüs veya idrar yoluna alet-edevat sokmak gibi çok sınırlı kız tarafından kullanılan yöntemler de vardır.

  ve işte asıl önemli olan kısma geliyoruz.. tarih boyunca erkek ve kadın düalistliği farklı temeller üzerine kurulmuştur. farklılık çok değişik alanlarda aranmış ve belki bulunmuştur.. ama asıl parlayan düşünce bence şudur:

  “kızların %4 ü yalnızca hayal güçleri ile doyuma ulaşabilirler, ama bu oran erkeklerde binde birden daha azdır..”

  *

  peki kızlar bu tarz hareketle neye ulaşmaya çalışmaktadır? ben saksı değilim, ona da cevabım var;

  (bkz: #16965936)

  menşe: http://bit.ly/5favws
 • şu muhabbetlerden sıkılanlar için harika bir eylem olsa gerek.

  "sen de hemen boşalıyosun" (şipşakçılara söylenir)
  "ay hadi bitir artık sıkıldım" (rötarcılara söylenir)
  "ayy ne güzeeel aynı anda boşaldık" (romantik çift)
  "ohh işin bitti, dön götünü uyu" (attıyattıcılara söylenir)
  "bu akşam bulaşma hiç keyfim yok" (tribal sevgili)
  "bu hafta bulaşma çanakkale kan ağlıyor" (kan tutanlar)
  "günlerdir yanaşmıyosun, sıkıldın mı yoksa benden" (yolun sonu şizofreni)
  "içime boşalma sakın" (en güzel yerinde söylerler genelde)
  "yavruuum pek de küçükmüş" (işlevin önemine inananlar için sorun değildir)
  "yuh o ne be, maaşallahı varmış" (genellikle övünç kaynağıdır hatta)
  "üste çıkmam" (bi kere çıksa ölür)
  "alta inmem" (böylesi az bulunur)
  "öyle durmam" (duruşu düzgün insanlar)
  "orda yapmam" (illa yatak)
  "burda olmaz" (misafirlikte)
  "bi gören/duyan olacak" (ayşen gruda)
 • boşaltıyorum ama kimi
  en tatlı birisini
  nasıl anlatsam sana
  ilk harflere baksana

hesabın var mı? giriş yap