şükela:  tümü | bugün
 • sözlükte sürekli türban başlıklarıyla mastürbasyon yapan yazardan daha zarrarsız bireydir.
 • "ama o da bir insan..." - optimus prime / 1444 / ling shan

  edit: hmm, cyborgmuş meğer.
 • pornolardaki rahibe fantazisi gibi bir şeydir.
 • eger kastedilen gunluk hayatta turban takan ve kimi zaman masturbasyon yapan bir kizsa cok da garipsenecek bir tarafi olmayan kizdir, biyolojik bir ihtiyaci karsilamaktadir. gel gelelim masturbasyon esnasinda hala basinda turban varsa o zaman biraz gariptir, turbanin amaci ile celisir. veya belki de soz konusu eylemi caktirmadan topluluk icinde yapmanin bir yolunu bulmustur, kimbilir...

  edit: "turbanin amaci ile celisir" cumlesi anlasilmamis. anlatilmak istenen sudur: turban ne zaman takilir? ortamda erkekler varsa ve butun erkekler de degil, namahrem erkekler varsa takilir. masturbasyon yapmak icin ne lazimdir? yanliz olmak lazimdir. peki masturbasyon icin gerekli yanlizligi saglamis birey neden hala turbanini takmaktadir? ha cok istiyorsa taksin canim kime ne, ama o esnada gereksizdir. "hayretler içindeyiz aydınlat bizi, böyle düşünen bir insan da varmış demek" diye mesajlar atip cevabini alinca da kem kum etmeden once soylenmek istenenin bu oldugunu anlayiniz.
 • mastürbasyon yapmıyorum dese zaten kimse inanmayacaktı. ne dese boş kız.
 • çelişkilere odaklanarak eleştiri getirebildiğini zanneden çaresiz kimselerin iki numaralı kızıl elması türbanlı kızın mastürbasyon yapanı.
  gerçekten de bir şekilde türbanlı kız diye bir sınıf, kitle, zümre her neyse var var olmasına, ama bunun tahlili ve eleştirisi için bel altına çalışmaktan çok daha fazlasına ihtiyaç var.
  mastürbasyon yapan türbanlı kız, 69 yapan yaşlı çiftçiler ve konumlarından beklenmeyecek şeyler yapan insanların çağın sulu mizah anlayışı içerisinde büyük bir yeri var doğru, ancak artık esprisini ve anlamını yitirmeye ve hiç de gülünç olmamaya başladı.

  * bu arada bu kimselerin vazgeçilmez bir numarası için (ara: devrimci)