şükela:  tümü | bugün
 • zararlı bir şey mi ki de bırakacağız mastürbasyonu? sigarayı bırakmak gibi bir şey değil yani. uyuşturucudan kurtulmak gibi bir şey de değil. olmamalı yani.

  tam böyle düşünüyordum ki stumble upon da mastürbasyon bağımlılığı ile ilgili bir internet sayfası geldi karşıma. öyle de seksomanyak bir canavarım, stumbledan bile mastürbasyon sayfası gelir karşıma. internet bile adam olmayacağımı anladı.

  sağ elini (ya adam solaksa?) karısından çok seven, hatta karısına tercih eden nice adamın evliliğnden olduğundan yarı şaka yarı ciddi bahsediyordu. şimdi o linki bulamadım da onun yerine şu var onu veriyim

  http://www.sexualcontrol.com/…bation-addiction.html

  şimdi bu meret genelde tek başına olmuyor, yanında bir de porno bağımlılığı veriyorlar genelde. pornıya baktıkça asılıyor, asıldıkça da pornıya bakasın geliyor. karını sevgilini gözün görmüyor, yatağa girdiğinde canın karınla bile sevişmek istemiyor çünkü senin çükün artık sadece sağ elinin kıvrımlarından zevk almayı biliyor. sıvazladığında işaret parmağın ile orta parmağının ikinci boğumlarının verdiği hissi hiç bir vajinada bulamıyorsun, hiç bir pelvik kasılma başparmağının yarattığı o dengeli basıncın yerine geçemiyor. hiç bir kadınla sağ elinle olduğu gibi bütünleşemiyor, tek parça haline gelemiyorsun...

  öhümmm biraz fazla kaptırdım galiba..ne diyorduk?

  haa mastürbasyona bağımlıysanız düzenli seks hayatı falan ile kurtulunmuyor. aksine düzenli seks hayatının içine etme tehlikesi bile var.

  kaldı ki düzenli seks hayatı hiç bir şekilde mastürbasyonu terk etmek gerektiği anlamına gelmiyor. insanın arada bir işi hayal gücüne ve kendi başınalığın huzuruna bırakmasında hiç bir sakınca yok.

  kaldı ki mastürbasyonu bırakması gerekenler delikanlı ergen kızlar ve erkekler, seks hayatı yok düzeyinde olanlar değil. iktidarsız kocasının ardından evde kendi işini gören hanımlar da değil, frijit karılarının esirgediğinin yerine bir şeyler koymaya çalışan adamlar da. mastürbasyonu bırakması gerekenler mesela sevişecek bir kız bulduğunda daha o sabahtan beri çükünü kaldıracak dermanı kalmayana kadar otuzbir çekenler, sabah işe geç kalmak pahasına iki posta attıranlar ve boşaldığını hidrolik olarak (bir sıvı hareketi) değil de nörolojik olarak (aaaa bu indi ve acımaya başladı) anlayana kadar bilgisayar ekranının başından kalkmayanlar.

  böyle adam olmaz demeyin, bir dolu var.

  kadınlar için haberler biraz daha iyi. bir bu musibete erkeklerden daha az maruz kalıyorlar. iki, olur da bağımlı hale gelirlerse erkekler kadar çok hayatlarını etkilemiyor.

  neyse kardeşim iyidir masti, işinizi gücünüü etkilemiyorsa bırakmayın.

  haa bir de sünnetsiz erkekler icin mastürbasyon tatminkar bir cinsel yaşamın olmazsa olmazı. sünnetli penisler başlarını koruyamadıkları için slip don senin boxer benim bütün gün bir yerlere sürtünüyorlar. dolayısıyla zamanla uyaranlara karşı hassasiyetleri azalıyor. bu da erken boşalma riskini azaltıyor. sünnet derisinin altındaki rutubetli ve güvenli ortamda hayatını geçiren penis başları ise adam heyecanlanıp da piyasaya çıktıkalrında, özellikle ilk zamanlarda ne yapacaklarını şaşırıyorlar. o yüzden arada elemanla ilgilenmekte fayda var, sonra dalga geçilmek istemiyorsanız tabii.

  makul seviyede mastürbasyon mutlu bir cinsel yaşamın parçasıdır. tam tabiriyle azı karar çoğu zarar
 • orospunun tövbesi yarrağı görene kadarmış diye bir lafın boşu boşuna sarf edilmediğinin yine yeni yeniden kanıtıdır bunu diyenler sigarayı bırakanlarla birlikte. bu sebeptendir ki bu mastürbasyonu bırakma eylemi bir stoya görene, bir lexi belle'e rastlayana kadardır seni iradesiz insan seni. tabi hayli düzenli tertipli bir seks hayatım var benim senin ağzın ne konuşuyor diyorsan o ayrı mesele, o tertemiz elini siker pardon sıkar giderim.
 • sevişmeye başlamakla mümkündür.
 • 1.5 senedir basaranı oldugunu bildigim eylem.
 • konu hakkında izlenmesi gereken bir video:
  https://www.youtube.com/watch?v=wsf82awsdiu
 • (bkz: #65744895)