şükela:  tümü | bugün
  • anlamadım. şimdi bu kız, masum türbanlı yememiş de domuz mu yemiş?
  • (bkz: insanlıktan nasibini almamış tipler)
    ulan iki cesit insan vardir. iyi insan ve kotu insan. sen insanlari giyimiyle kusamiyla yedigiyle ictigiyle yargiliyorsan kusura bakma sen ne iyi ne kotu insansin. sen insan degilsin. ıki tane belki de dunya tatlisi kizin hayatini sikip atmis organizmasin
  • niyeti aslında sadece meme ellemek olan bir abazanın serin hikayesi. senin yediğin dana eti de bok oluyor onun yediği domuz eti de bok oluyor senin memesini ellediğin al yanaklı türbanlının yediği maklube de bok oluyor.
  • kardeş bir doktora görün sen. bu kadar kişiliksiz birini daha önce görmedim.iletişim sıfır, sırf am göt memeymiş seninkisi.ne bir iletişim ne bir anlaşma, ne de bir insana değer verme! sen sadece dış gömrünüşe önem veren, eli sikinde birisin.net.
  • kötü bir senaryo girişimi ve hikaye çok basit... domuz yerken şeytani gülümseme nedir ulan ? ayrıca diyelim jön kızdan tiksindi neden çekip türkiye ye gelsin adam ? olmamış kimse ilgilenmez bununla
  • domuz eti günah diye yemeyip, eşek sikmekte beis görmeyen, % 99'u müslüman bir ülkede yaşanabilecek masumiyet.
  • troll kardes, bence bir de masum turbanlilin nasil dudaklarini opecegini dusun, o dudaklardan iceri giren yiyecekler bok olacak cikacak sonra. hatta kendinden de tiksin o gotunu yikadigin elinle yedigin seyleri dusun, sonra da intihar et, geber.
  • daha sağlıklı bir hareket. bugün masum türbanlı kız yiyen kadın, yarın seni de yer. çok fazla hannibal seyretmeyin.
  • tanım : sanırsam yazan trollük yapmak istemiş ki böyle abes bir başlık açmış ve ekşici insanları meşgul ediyor.

yazıyı okuyunca çok farklı bambaşka şeyler okuyacağımı sandım. bir anlık gafletmiş benim ki sonra daha aşağıda tekrar yazdığı cümle de geçen rakı kelimesinden sonra hah tamam şimdi oldu dedim.

valla bir tarafıma girecekse girsin de adamım bu domuz seni bir yerlerinden öptü mü? türkiye sınırlarını batıya doğru çıktığın anda yemek yediğin her yerde domuz eti de pişirilmiyor mu? insanlar senin gibi düşünmediklerinden ete et gibi davranıyorlar. ee rakı içerken kendinden utanmıyor ama kız domuz yedi diye tiksinmek nedemek ya. valla yemek istememeni anlarım. sevmezsin ne bilim düşündüğün gibi belki dini inancındır da rakı ne ayak o zaman diye sormamıza nasıl engel olacaksın.

bizim online oynadığımız grupta avrupada yaşayan türklerde de var bu durum. adam almanya fransa belçika falan yaşıyorlar. içki desen gırla , yerel kızlarla sevişme gırla ama iş domuza gelince orada dur. bir gün sinirlendim abi dedim (aynı ortamda konuşuyoruz oyunda hali ile) bunca şeyi yapıyorsunuz günah değil de bir domuz eti mi sikti (nasıl olsa kendi arkadaşlarım istediğimi diyebiliyorum) sizi ki bu kadar takıntılısınız. en az dışarıda yaşayanınız 5 sene kalanlarınız daha fazla ee siz dışarıda nasıl yemek yiyorsunuz ızgara istesen ne bilim restorantta bir şey istesen orada domuz etide pişiyor al bak işte tattın. sonra iş uzadı biraz gevelediler falan allahtan arkadaşlarım da daha fazla üzerlerine gitmedim.

hayır cidden anlayamıyorum. içki günah sonuna kadar içiliyor, zina günah çevremde yapmayan yok neye inanırsa inansın, iş domuza gelince konu birden ortak karar olarak olmaz olayına gelince az bir tutarlı olun lan diyorum. yukarıdaki aferim her boku yedin yasakladığım ama domuzu yemedin geç cennete mi diyecek sanki?

- bir de türbanlı kızın elini, belini hele göğüslerini nasıl tutuyorsun orasını da anlamadım. o kısım elbette başka başlık ama neyse.