aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
566 entry daha
 • durumu hala kritik olan dizi. sanırım final olup olmayacağına dair kesin bir karar yok. bu süreçte izleyiciler olarak ne kadar ilgili olursak o kadar iyi bence.
 • özgünlük açısından da , kurgu ve oyuncular açısından da bence şu an tv deki en güzel dizidir. yapımcının final kararı aldırmaya zorlaması kötü bir şaka olmalı.
 • kesinlikle final yapmaması gereken dizi. televizyonda izlediğim tek dizi. tabi biz salak salak bakışmaların olduğu senaryonun sündürüle sündürüle 3 saatin tamamlandığı dizilere alışkın olduğumuz için nispeten hızlı akan ve farklı bir senaryo örgüsüne sahip olan diziyi bitirmeye çalışıyorlar. ab grubunda ilk 5'te olan dizi nasıl tutmamış oluyor anlamakta güçlük çekiyorum.
 • yanlış gün yüzünden reyting kurbanı olacak güzelim dizi! ki ona rağmen reytingleri oldukça yüksek. hayır anlamıyorum başka gün mü yoktu da en çok reyting alan başka bir dizinin olduğu günü seçiyorsunuz? yüksek bütçeli olduğu oyuncu kadrosundan belli, her güne başka dizi varsa bir diziyle günleri değiştir fazla izlenmeyen. şahsi olarak geçen hafta sadakatsiz yerine masumiyet'i izlemiştim, güzel gidiyordu.

  ama yine de sakız gibi uzatılacağına final yapmasını tercih ederim, çok uzatılacak bir konuya zaten sahip değil, suçlu/suçlular ortaya çıktıktan sonra olay gecesi tamamen aydınlatıldıktan sonra daha nasıl devam edebilir ki hiçbir şekilde saçmalamadan, türk klişe dizilerine dönmeden? sadakatsiz'in hali ortada sadece apar topar final yapılmasın yeterli.

  tanım: kaliteli yapımlardan biri, yanlış gün seçimi nedeniyle reyting kurbanı olması olası.
 • fox tv'nin emeğe saygısının hiç kalmadığını gösteren dizidir. sen çal kapımı, baraj vb. diziler için gün değişikliği de dahil her türlü çabayı gösteren kanal masumiyet için kılını kıpırdatmadan diziyi 13. bölümde kaldırmak istiyor. gün değişikliği menajerimi ara, sen çal kapımı ve baraj'ı kurtarmıştı. masumiyet neden kurtulmasın? illa iktidar yanlısı yapımcı ve iktidar yanlısı kanalda mı olmak zorunda diziler yayında kalmak için?
  https://twitter.com/…rgt/status/1391319190200586241