• merve dizdar ve ezgi mola nasıl bi sinerji yakalamış böyle vay annanesini. yürüyedurun kızlar. o kadar tekrar vermelerine rağmen bu akşam ilk kez başından itibaren yakalayıp izlemeyi başardım.
  • konu orijinal... konunun işlenişi tam anlamıyla türk dizisi kafası olduğu için izlenmiyor.
  • yakında fahrettin koca şöyle bir twit atar:

"koronaya karşı safiye gibi olun. tedbirleri bırakmayın."
  • ezgi mola'yı nedense olduramadım ben ya, gözümde sürekli gülen o aşırı pozitif yapay duran hali canlanıyor. sanki "ahh canım ben hiç öyle şeyler yapar mıyım ya canımmm" diyecek gibi. arabasıyla yaptığı youtube kanalını izleyenler daha rahat canlandırırlar belki. başıma bir şey gelmeyecekse diye ekleyeyim sonuna. *
  • hacı şakirle 4 defa yıkanan fasülyeye mi üzülsem evin küçük kızının haline mi bilemedim.
  • arkadaşların tavsiyesiyle izlemeye başlayacağım dizi.
  • trt, şu canım dizinin tekrarını ya da reklamını biraz daha gösterirsen insanları kusturacaksın yeter, abartma.
  • trt bütün planlamasını bu diziye göre mi yaptı ya da takılı mı kaldı bilmiyorum ama ne zaman açsam trt’de bu dizi var.
    insanlar sahneleri replikleri ezberledi ama trt sıkılmadan tekrar veriyor..
  • ezgi mola'yı sosyal medyadan takip eden biri olarak temizlik konusunda kendini oynamış izlenimini verdi bana. güzel başladı dizi gerim gerim gerildim resmen.
  • gerçekten özgün, farklı bir hikayenin anlatıldığı o kadar az yayın var ki. sayılarının artması dileğiyle.
hesabın var mı? giriş yap