şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • ay şu romantizm güzellemesi yapanlardan gına geldi.
    her türlü diz/film platformu, yerli sinema, yabancı sinema, hollywood, bollywodd romantik hikayelerden geçilmiyor hala gelip burda ben incinin kılp ıtışı için izliyırdım ühü ühü diye ağlıyorlar.
    kardeşim git her yer sulu zırtlak romantik film dolu git onları izle. ben psikolojik gerilim istiyorum. incinin kalbinin aksiyon potansiyeli de purkinje lifleri de umrumda değil.
    hele nacinin sulu sümük bakışları ve güvercinini asla görmek istemiyorum.
  • hanın bodrumda sakladığı esat bence
    :d:d
  • çarşaflar ziyan olmasın ve üstü dantelli çamaşır makinesi kirlenmesin diye yıkamıyorlar. ulan bok gibi paranız var sadece çişli çarşaflar için ve hatta çöp evde kurulacak bir çamaşır makinesi alsanıza?!
  • ya yeter kaç haftadır bu evde dönen manyaklıkları izliyoruz. artık gerçekten sinirleniyorum ve sabrım tükeniyor. ne zaman olaylar psikiyatrise doğru gelişecek? daha ne kadar uzatacaklar bu manyaklıkları?
  • sokacam konuşan sidikli çarşaflarınıza, iyice 46'ya bağladınız diziyi.
  • bir de sürekli "deliricem, kafayı oynatıcam" falan demiyorlar mı amk daha ne kadar delirebilirsiniz acaba?
  • biri şu apartmana allah rızası için bir psikiyatrist yollasın.
  • dizideki en zekalı karakter dediğimiz esra sandalyeyi gülben'in yanına çekmek yerine gülben'i sandalyeye sektirdi.

eved.
  • esra ile gülben kanka olur, ben diyeyim :)
  • inci'nin dedesi ve safiye'nin çift olarak harika olduklarını düşünüyorum. sümsük aşk böcüğü naci yerine safiye için çok daha iyi bir tedavi olur bu memduh, şunların kalplerini birbirlerine karşı yumuşatın lütfen.

hesabın var mı? giriş yap