şükela:  tümü | bugün
  • www.matbuu.com adresinde online matbaa hizmeti sunan firma imiş kendileri. sanırım yerleri ankara'da, kargom oradan geldi. 4tl kampanyaları ilgimi çekti ve bir haftada elime ulaştı. en ucuz kartviziti, denemek için yaptırdım ve beni şaşırtıp kaliteli bir iş gönderdiler. denemeye değer.

edit: 3 yılda gelen pişmanlık. bir de kurumsal üye olduğumuz halde!
  • siteleri son derece başarılı. sırf sitenin gazına bir sipariş verdik ama bakalım ne kadar bekletecekler.
  • önce: #28477113
    sonra: sitenin gazına gelmeyin. uzak durun bunlardan.
  • ucuncu siparisimi de teslim aldim az evvel kendilerinden ve herhangi bir sikinti da yasamadim. aksine bir gun erken geldi kargo (: fiyat ve kalite olarak bakarsak en iyisi.
  • valla daha önce ne sorunları varsa halletmiş görünüyolar.
    geçen hafta iş yaptık, gayet düzgün çalışıyolar. ucuz olunca beklentim düşüktü ama süper kaliteli iş gönderdiler. web siteleri de çok iyi, tavsiye olunur.
  • sözlükteki olumsuz imajını düzeltmek için son zamanlarda "çabaladığı" anlaşılan firma. hayırlı işler.
  • müthiş icat. konvansiyonel ve boğuk matbaa anlayışının yerini dijital bir rahatlıkla ve ultra-kolay kullanım & işleyişle öyle güzel doldurdular ki, gözü kapalı sipariş veriyorum artık.

biraz daha hızlı teslimat olsa şahane olacak. ajans yönünden 8 gün, özellikli bir kartvizit basımı ve teslimi için uzun bir süre.
  • uzak durun beyler, 10 günde 100 tane kartviziti basamayan şirketin hiçbir itibarı olamaz, sene 2013 10 günde kartvizit basıyor
  • bastırdığım özel kesim sticker ve kartvizitleri bulamaç gibi gönderen site. kartvizitlerde ki kısmi lak da pek başarılı değildi. ucuz ama kötü.
  • gerçekten kaliteli işler çıkaran firmadır.

birebir görüşülmediğinden gönderdiğiniz tasarımların hataya açık olmaması gerekir. siz vektörel kartvizit tasarımı yapıp, yazıyı çizime dönüştürmeden gönderirseniz, fontlar karşı tarafta bozuk olarak çıkar ve o şekilde gönderilir. sizi arayıp, mal mısınız bu yazı karakterini neden kullandınız diye sormazlar.

fiyatları hala uygun.